Küçük göğüsleri büyütmenin ameliyatsız çözümü
10 Şub, 2018 17:56 tarihinde eklendi

Küçük göğüsleri büyütmenin ameliyatsız çözümü

Kadınların kendilerini güzel hissetmeleri için vücutlarında ve Fizik hatlarında eksik gördükleri veya hoşuna gitmediği bölgeleri daha farklı göstermek veya farklı şekillere sokmak için çeşitli yöntemleri başvururlar. En çok şikayet edilen tarafından göğüsleri kiminin göğüsleri çok büyüktür büyük olduğu için şikayet eder kimilerinde az gelişmiş küçük göğüslere sahip oldukları için göğüslerini vücutlarıyla orantısı olmadığı için kendilerini güzel ve çekici hissetmezler bunun için küçük göğüslerini genel olarak Estetik operasyonlarla büyütme yolunu seçerler.

Kadınların kendilerini öz güven duymaları için kendilerine önce güzel görmeleri gerekir. Güzel kadın Kendine özgüveni yüksek ve cesur adımlar atabilen kadındır. Kadınlardaki en büyük sorun en başta gelen küçük göğüsler Diğer adıyla tam olgunlaşmamış göğüs bölgesindeki memelerinin küçük olmasından şikayet ederler. Bunun için birçok kadın hemen estetik ameliyat için göğüslerini büyütmek için hastane hastane dolaşıp göğüs büyütme ameliyatı gerçekleştirirler ama bunu doğal yollardan da yapmanın yolları olduğu bazı klinik araştırmalarda ortaya çıkmıştır Peki bu doğal meme büyütme göğüs büyütme nasıl yapılır bu nasıl bir program uygulanır.

Doğal yoldan güğüs büyüten gıdalar.

Estetik plastik bir cerrahi geçirmeden Nasıl göğüslerinizi büyüteceğim izi bu yazılı anlatacağız. Yeterli bir ölçüde gelişmemiş göğüsleri ameliyatı ve cerrahi yöntem olmadan büyütmenin yöntemleri.

  • Birinci ay günlük 5 veya 6 gram şerbetçi otunu bir bardak suya katıp kaynattıktan sonra süzüp ılıdık’tan sonra için. Şerebet’çi otu içerisinde mayalama’da kullanılan bir bitkidir.
  • 2 Ci ay içerisinde Hayıt tohumu kullanılacak 1 ay süre ile.
  • Bu iki farklı bitki kullanırken çok önemli.  Kurutulmuş beyaz üzüm, 2 Günde bir yarım avokkado, Gün aşırı 30 – 40 gr sütlü çikolata.
  • Bu verdiğimiz bitki ve besleneme 16 yaş ve 30 yaş arasında bayanlar için etkili 30 yaş üzeri fayda göstermeyecektir.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *