Eski İki Manken Arasında Ağır Sözler
19 Şub, 2018 15:50 tarihinde eklendi

Eski İki Manken Arasında Ağır Sözler

Eski Mankenler bir birine girdiler. Eski Manken foto model Demet Akalın ve Eski güzel mankenlerden Demet Şener arasında çıkan ünlüler dünyasında epeyce ses getirdi Demet Akalın, Demet Şener’e ağır bir göndermede bulundu.  Demet Şener’in Demet akalın hakkında söylediği sözlere ağır cevaplar verdi.

Bir dönem Demet Şener’in eski eşi İbrahim Kutluay ile birliktelik yaşayan Demet Akalın Bir mekanda demet akalın ile demet şener pişti oldu. Mekandan ayrılan Demet Şener’e gazeteciler sordular Demet hanımda içerde idi karşılaş’tınızmı diye sorulan soruya Demet Şener Kendisini gördük diye böh yapacak değiliz dedi.

Aynı camiada taşıyoruz tabi karşılaşacağız. Aradan 16 yıl geçti bunlara takılıp kalmak değil diye cevap verdi. Duymayan kalmasın programının haberine göre Bugün gazeteciler ile karşılaşan demet akalın demet şener’in sözleri hatırlatınca ilginç bir cevap verdi. Sözlerinin devamında Akalın kendisine bir teşekkür borçluyum diyerek sözlerine devamında. Düşünsenize bir kadın yani ben yıllar sonra çoluklu çocuklu işsiz yanlız kalabilirdim. Ağır bir göndermede bulundu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *