Billur Yazgan Ercan Yazgan’ın Kızımı
9 Mar, 2018 16:33 tarihinde eklendi

Billur Yazgan Ercan Yazgan’ın Kızımı

Türkiye’nin en uzun soluklu dizilerinden olan Bizimkiler dizisinin yıllarca kapıcı Caferi ne canlandıran Ercan Yazgan Geçtiğimiz günlerde 71 yaşında vefat etti. Bir dönem Acemi Cadı dizisinde rol alan ünlü oyuncunun kızı olduğu iddiaları hakkında bu konuya açıklık getiren bir açıklama yaparak gerçekleri ortaya sererek anlattı.

Sosyal medya hesabı üzerinden bir yanlışı düzeltmek adına açıklama yapma gereği duyar Şöyle devam etti. çok değerli hepimizin çok sevdiği bir sanatçı olan Ercan Yazgan’ın kaybettik. Herkes gibi bende Ercan Yazgan Onu çok sever idim ve bu ölümü beni derinden etkilediği gibi üzmüş oldu. Türk sinema camiasının ve bütün sanatçıların ve ülkemiz için büyük kayıp olan Ercan Yazgan’ın Allah’tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum diye açıklamasına devam etti.

Basında dolaşan Yanlış bir haberi düzeltmek adına bu açıklama yapma gereği İddaa olan benim Ercan Yazgan’ın kızı olduğum gibi yanlış bir bilginin ortalıkta dolaşıyor olması beni oldukça üzmüştür. Bu yanlış anlamanın nedeni geçmiş yıllarda Vermiş olduğum bir röportajda soy isim benzerliği nedeni ile faydalanan Tamamen yalan haber yapan kendini bilmez bir gazetecinin kaynaklanmaktadır Ercan Yazgan babam değildir.

Kendisine Allah’tan rahmet gerçek çocuklarına ve ailesine sevenlerine sabırlar diliyorum Allah rahmet eylesin.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *