Makyajlı Ölmek İstiyorum Diyen Ünlü
22 Mar, 2018 20:04 tarihinde eklendi

Makyajlı Ölmek İstiyorum Diyen Ünlü

Bir ara ataları kars ve erzurum dayandığı ortaya çıkan ermeni asıllı amerika’lı vasiyetine bir ekleterek yine gündem oldu. Yaptıkları, söylemleri, Giyim tarzı, Yaşantısı, Katıldığı programlarda hep gündem olmayı başaran Kim Kardashian yine bir açıklaması ile dünyada adından söz etirmeyi başardı.

Ölüm döşeğinde bile olsam hasta yatağinda dahi olsam bakımlı ve güzel olarak ölmek istediğini açıklayan. Bunun üzerine avukatına hazırlatmış olduğu vasiyet belgesine bir daha ekleten ölüm döşeğinde olsa dahi makyajlı el ve ayak tırnakları bakımlı olması şeklinde bir daha ekletip adından söz etirmeyi başaran güzel model amerika’da gündem yarattı.

Vasiyetin’de bir çok ilginç istekleri olan Kardashian yeni ekletiği ile ölürkende bakımlı makyajlı el ve ayakları bakımlı bir şekilde olması için vasiyetine ilginç bir istek daha eklemiş oldu.

Yine çocuk sahibi olmak istiyor

3. Çocuğunu ocak ayında taşıyıcı anne ile dünya’ya getiren ve adını Chicago koyan Kim Kardahian 4. çocuk daha istediğini ama şimdilik evinin kalabalık olduğu için ileride yeniden anne olmak isteği olduğunu açıkladı. Hayelinde hep 4 çocuğu olmasını istediğini açıklayan ünlü sosyetik güzel dördüncü çocuk için kapıları kapamadı ve bu isteğinin halla var olduğunu ama evi şuan için 3 çocuk için kalabalık sayılabilir olduğundan 4. çocuk için henüz erken olduğunu açıkladı.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *