Çoşkun Sabah Eşi Ceyda Sabah Çifti Tek Celsede Boşandılar
27 Mar, 2018 16:33 tarihinde eklendi

Çoşkun Sabah Eşi Ceyda Sabah Çifti Tek Celsede Boşandılar

Ünlü müzik adamı Çoşkun Sabah 20 yıl önce evlendiği  türkiye güzeli Ceyda Sabah’tan anlaşmalı olarak boşandılar açıklama yapmayan çift ilerleyen günlerde hangi taraf ilk açıklamayı yapacak. Habertürk haber merkezi Veli sarıboğa’nın haberine göre Duruşma istanbul 16. aile mahkemesinde yapıldı.

Her iki taraf ve avukatların hazır bulunduğu mahkeme bir sürdü. Hakim tarafların boşanma konusunda anlaştıkları belirtmelerinden dolayı çifti boşanma isteklerini kabul ederek boşanmalarına onay verdi.

Daha önceden hazır olan 25 madden oluşan boşanma protokolu güncellendiği öğrenildi. Daha sonra açıklama yapmadan duruşma salonundan ayrılan çift Coşkun Sabah avukatı ile C kapısından çıkarak adliyeden ayrıldı. Eski eşi Ceyda Sabah ise B kapısından adliyeden ayrıldı.

Çift ayrılma protokolünde 4.5 milyon tazminat ödeyeceği çoşkun sabah’ın iddia edilmişti. Türkiye güzeli 1995 yılında seçilen ceyda sabah ayrılmak için eski eşi çoşkun sabah’tan 1 milyon TL Maddi 1 Milyon TL manevi olmak üzere 2 milyonluk tazminat davası açmıştı. Çoşkun Sabah’ın telefonuna gelen aşk mesajlarını gören ceyda sabah boşanmak istediğini açıklamıştı çoşkun sabah şirket telefonu olduğunu eşimi seviyorum ondan ayrılırsam intihar ederim diyerek açıklamada bulunmuştu.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *