Hadise Memleketini Sosyal Medya Hesabında Sildi
31 Mar, 2018 20:06 tarihinde eklendi

Hadise Memleketini Sosyal Medya Hesabında Sildi

oldukça hatırı sayılır bir kazancı olan bir türk pop müzik sanatçısı. Türkiye’de tek bir mülkiyeti olmayan kulandığı otomobil bile kiralık olduğu için oldukça tepki topluyordu. Tek bir yatırımı olmayan hadise türkiye’de kazanıp ama türkiye’de hiç bir yatırımı olmadığı. Bütün kazancını yurt dışina yaptığı için sürekli eleştiri alıyordu.

Hesabında memleketi olan hadise bu ibareyi sosyal medya hesabından kaldırdı. Bu beklenen bir karar idi geçen günlerde icra takibine takılan hadise alacaklı kişi adeta şok olmuş türkiye’de hiç bir yatırımı olmadığından dolayı icra edecek bir şey bulamamıştı. Buda söylentilerin doğru olduğu hadisenin bütün kazancını türkiye’de kazanıp kazancını Belçika ve Amerika Birleşik Devletlerine yaptığını doğrular oldu.

Bir yılda yaklaşık Dört milyon kazanan hadise iki yıl için ödediği adeta komedi gibi bir rakam. Hadise’nin 2 yılda ödediği vergi 118 bin tl vergi ödediği söylenmekte. Buda , türkiye’de kazanıp yurt dışina yatırım yapması eleştirilere neden oluyordu.

Sabah gazetesinde Evren Abdullahoğlu’nun yapmış olduğu habere göre hadise 1 yılda konserlerden kazancı 4 milyon tl olduğu. başına 100 bin TL para kazanan hadise ödediği vergi komik bir rakam. Ebru Gündeş kıbrısta  414 bin tl vergi ödemişken hadise adeta komik bir rakam vergi ödemesi önümüzdeki günlerde hadise hakında vergilerden dolayı Maliye tarafından soruşturma açılma ihtimali var. Tv Programlarından haftalık 85 bin lira, Amv etkinliklerinden 50 bin lira, KKTC konser başına 150.000 TL kazanıyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *