Yakın Arkadaşımı Yatakta Sevgilimle Yakaladım İzel
7 Nis, 2018 19:05 tarihinde eklendi

Yakın Arkadaşımı Yatakta Sevgilimle Yakaladım İzel

Ünlü pop müzik sanatçısı İzel, Oldukça ilginç bir olay yaşayıp yaşamış olduğu olayın etkisi ile yüzünde cildinde oluşan görsel deformasyonun nedeni’i açıkladı. Hayatında yaşamış olduğu üzücü olaylar yaşamındaki değişimler. Tam herkes artık izel kayboldu derken sevenleri için yeniden sütüdyo‘ya giren izel yeni albüm çalışmasına başladı. Onun demesiyle her şey üst üste geldi. Hayatının özeti yaşadığı üzücü olaylar onu yıkmadığı ortada.

Saçlarını kazıttı, Hayata küstü, 20 alan ve 6 yıldır evinden çıkmayan, Deprasyon’a girdi, Uzun zaman oldu kimse görmedi. Hayata küsen, Küllerinden yeniden doğan, Stüdyoya giren izel dost kazıkları çok yedim gelen vurdu gidenler’de vurdu. Her çok hızlı üst üste geldi. Savaşçı biri değilim bunları atlatmak için 6 yıl geçmesi gerekti yeniden toparlanıp ayaklarımın üzerine kalkmak için.

Şarkıcı izel posta gazetesinden Şirin Sever’e verdiği röportaj.

Müzik sektörü hakkındaki düşünceleri.

Yapımcıların bir star haline geldiği sanatçıların rafta olan bir ürün olmuş. Yapımcılar ve sanatçılar aslında ortaktır. Oysaki yapımcılar gibi davranırlar. olmadan yapımcı neyi satacak? Bir proje yaptıklarında sanatçı olmadan neyi yapacaklar. Ama sanatçıya hiç saygıları yok. Uzun zamandır ortada olmadığım için işi gücü bıraktığımı sandılar. Ama işin aslı her şey üst üst’e geldi.

Ünlü şarkıcı 2011 yılında babam vefat etti baktım kendimi toparlayamıyorum albüm yapayım dedim Aşk En Büyüktür Her zaman‘ı çıkartım.  ‘Drakula ‘ çıkış parçam olsun dedim inat ettim. Albüm yapımcısı olan Polat Yağcı istemedi ters düştük. Oda aklınca beni cezalandırdı. Yani drakula çarptı beni.

Ben romantik duygusal şarkılar söyleyen bir kadınım. Bende sıkıldım artık romantik şarkı söylemekten. artık canım çemkirmek istedi. Eleştiri’lmeyide göze aldım. Tarkan’ıda eleştiririz ama hep dinleriz. bende böyle bir şarkı ile çıkış yapayım dedim hemen astılar beni.

Yeni bir yaptım sinan akçıl beni ayağa kaldırdı. İpi kopmuş balon gibi kendimi tatilere attım. Tam bi yere yerleşeyim tavuk falan yetiştireyim bahçemde diyorum olmuyor ben şarkı söylemeden yapamıyorum. Şayet bir aşk yaşasaydım çoktan albüm yapardım 6 yıldır aşık olmadım.

Hayatın Dönüm Noktası Olsa Gerek Denen Noktası

Çok sevdiğim sevgilimi çok yakın dostum ile aynı yatakta yakaladım. O, gün vermem gereken tepkiyi vermedim. Onlara kolay gelsin diyerek çıktım. Ertesi gün uyandığımda yüzümde bu izler vardı. Doktorlar yüzümdeki izler için öfke patlaması dediler.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *