Deniz Akkaya Tek Kötü Alışkanlığını İtiraf Etti!
9 Nis, 2018 19:09 tarihinde eklendi

Deniz Akkaya Tek Kötü Alışkanlığını İtiraf Etti!

Deniz Akkaya 90’lı yılların en ünlü mankenlerinden olan Deniz Akkaya eni bir İtiraf geldi. Tırnak yeme alışkanlığı olduğunu ve bu alışkanlığını 40 ancak açabildiğini ve artık tırnak yemediğini açıkladı. Sosyal medya hesabında yapmış olduğu paylaşımda en kötü alışkanlığının tırnak yemek olduğunu ve bu huyunu 40 yaşında bıraktığını açıkladı.

Şimdilerde bir televizyon programında yemek programında sunuculuk yapan Deniz Akkaya sosyal medya hesabında yapmış olduğu Açıklama ile tek bir kötü alışkanlığı olduğunu onun da tırnak yeme alışkanlığı olduğunu bugüne dek kendisiyle çok mücadele ettiğini ama 40 yaşına geldiğinde tırnak Yeme alışkanlığını bıraktığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar duyurdu.

Sosyal medya hesabından küçük kısa video paylaşımları yapan Deniz Akkaya yaptığı son paylaşımı ile Herkeste bir şaşkınlık yaratarak ve en kötü alışkanlığından kurtulduğu için mutlu olduğunu ve bu tırnak yeme huyundan kurtulduğu için böyle bir paylaşım yaparak hayranlarıyla paylaşma gereksimi duyduğuna paylaştı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *