Dünya’nın En Güzel İtfayeci İnstagram Fenomeni
10 Nis, 2018 19:24 tarihinde eklendi

Dünya’nın En Güzel İtfayeci İnstagram Fenomeni

Dünya’nın en seksy güzel itfaye’cisi olan Guun Narten İnstagram hesabında 115.000 kişi takipçisi var. Her paylaşımı dakika’lar içinde beğeni rekorları kırıyor. İtfaye’ci olarak Norveç çalışan 30 yaşındakı güzel itfayeci Guun Narten İnstagram hesabından yüz on beş bin takipçisi var.

30 Yaşındaki güzel itfayeci Guun Narten fitnes hakında verdiği bilgiler ile bir anda sosyal medya fenomeni olmasının yanı sıra mesleği ile dünyanın en güzel itfayecisi olduğu söylendi. Sosyal Medya Hesabından Fıtnes hakında paylaşımlar yaparken bir anda dünya basınında yer bulmaya başladı.

Bu kadar güzel olmasına ramen itafayeci’lik görevini yapması yanı sıra fitness eğitmeni olan Narten. Hala itfayeci olarak çalışmaya devam etmekte. Her zaman aktif bir hayat yaşamayı seven ve spor onun vazgeçilmezi olduğunu. Daha 19 yaşında iken hep hayelinde itfayeci olmak istediğini ve sonunda amacına ulaştığını söyledi.

İtfayeci olmak istediğini ilk defa annesi ile paylaşan Guun Narten annesinin tepkisi ile karşılaştı. Ve annesi Narten hiç kadın itfayeci olurmu diyerek tepkisini dile getirmiş. Annesine verdiği cevap neden olmayayım diyerek annesine bir gün itfayeci olacağını ve bunu başaracağını açıkladı.

Dünyanın en güzel itfayecisi olan Guun Narten. Bir çok insan bunun havalı ve ilham kaynağı olduğunu düşünüyor. Genel anlamda insanlar olumsuz bir bakışı açısı olmadığını dile getiriyor olsa’da mesleğine aşık olduğunu demeden’de edemiyor. Benim açımdan yadırganacak bir durum değil. Normal zamanlarda bir kadın gibi giyinip makyaj yapmayı seviyorum.

Dünyanın en güzel itfayeci’si Guun Narten 4 yıl önce fitness eğitmeni olmaya karar verdiğini. yangınlar dişinda spor salonlarında halter çalışması yapıyor. İş yerinde erkek itfayeci arkadaşları ile futbol oynuyor. Crossfit yapıyor aynı zaman’da yüzme spor’u ilede ilgileniyor. hayatı spor ve yangınlarda hayat kurtarmak üzerine kurulu.

Narten spora olan ilgisi vucudu hakında daha fazla bilgi edinip Fitness beni nasıl etkiliyecek diye merak ettim. Güçlü bir kadın olmanın yanında güzel bir vucuda sahip olmak istedim. Erkeklere uymam gerekli onlar ile tam bir uyum içinde aile gibiyiz.

İş yerinde 24 saat ve 48 saat vardiye sistemi ile hiç zorlanmadan çalışıyorum. Bu nedenle boş vakit oldukça buluyorum ve bu boş vakitlerimi fitness, yüzme, halter çalışarak değerlen’diriyom.  Bazı erkekler bu işin zor ve korkutucu bir iş olduğunu düşünsede ben tam aksini düşünüyorum.

Narten İnstagram hesabından insanların hayelerinin peşinden gitmeleri için teşvik etmeye çalıştığını ve bunu göstermek çabası içerisinde olduğunu söylüyor.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *