Nazlı Hamarat Hamile! Beğin Babası Kim Olduğu Merak Ediliyor?
12 Nis, 2018 14:45 tarihinde eklendi

Nazlı Hamarat Hamile! Beğin Babası Kim Olduğu Merak Ediliyor?

Nazlı Hamarat bir programı işte benim sitilim yarışması ile tanınmıştı. Hamile Olduğunu sosyal medya hesabından paylaşan nazlı hamarat hamileliğinin 31. haftasında olduğunu açıklayarak gündem oldu. Paylaşımdan hemen sonra yapılan yorumlar bebeğin babası kim olduğu yönünde sorular ve yorum yapıldı.

İşte Benim Stilim yarışması ile tanınan Nazlı Hamarat. Hamileliğini paylaştığı bir resim ile duyurdu. Nazlı Hamarat paylaşımın’ın altına hamileliğimin 31. haftasındayız yazdı. Hatrı sayılır bir takipçi kitlesi olan hamarat takipçileri bebeğin babası kim diye sorular yöneltiler. Bu soruları cevapsız bırakan hamarat. Önümüzdeki günlerde bebeğin babası kim açıklama yaparmı? bilinmez.

Uzun zamandan beri gözlerden uzak sesi soluğu çıkmayan Nazlı Hamarat işte Benim stilim adlı programı ile tanınmıştı. Işadamı kocası Emir Cevdet Şaşmaz ın Ukrayna’da boğazı kesilerek öldürülmesinin ardından bir çok skandal iddialar birbirini takip etmişti. Bunun üzerine belli bir süre basından sosyal medyadan uzak Duran ve magazinden Uzak kalmaya çalışan Nazlı Hamarat hamile olduğunu sosyal medya hesabından bir resim paylaşarak takipçileriyle paylaştı. Paylaşım üzerine takipçileri tarafından mı bebeğim babasının kim olduğu merak konusu olduğu için bu yönde sorular sorulmasına karşılık bebeğin babasının kim olduğu hakkında bilgi vermeyen Nazlı Hamarat 31 haftalık hamile olduğunu açıklamış olduğu.

Neden bebeğin babasına açıklanıyor?

Nazlı Hamarat gebeliğini 31 haftası’ndayım dedi ve kısa sürede yüzlerce yorum gelerek takipçileri tarafından bebeğin babasının kim olduğu soruldu.

Nazlı Hamarat ın kocası Ukrayna’da boğazı kesilerek öldürülmüş Köyü ve bir çok iddia ortaya atılmıştı Bunlardan bazıları ise eskort kadın olayları pırlanta kaçakçılığı nedeniyle öldürüldüğü iddia edilen Emir Cevdet Şaşmaz sevgilisi de olduğu iddia edilen Vicdan Atasever Emir Cevdet Şaşmaz in yanında öldürüldüğü iddia etmişti bunun üzerine iki kadın arasında tartışma yaşanmıştı.

Kocasının öldürülmesinden daha kısa bir süre geçtikten sonra yani Birkaç ay sonra Nazlı Hamarat Aydın Gaffar ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Paylaşıma Yapılan Bazı Yorumlar!

Ezooo1248 : Nazlı hanım bebeğinizin babasının hiç resmi yok

mrssakman : Bunun sevgilisi falan varmıydı ya ?

45cimbom : Çocuk büyüyünce dersin, Ne yapacaksın Babanı …………    Önemli olan doğacak çocuğun geleceği.

cerenalika35 : Tebrik ederim nazlı sağlıklı bir şekilde doğar büyür inşallah.

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *