Murat Boz ve Aslı Enver Süpriz Ayrılık Kararı Aldılar!
13 Nis, 2018 18:26 tarihinde eklendi

Murat Boz ve Aslı Enver Süpriz Ayrılık Kararı Aldılar!

Ünlü müzik adamı Murat Boz İle Aslı Enver süpriz şekilde ayrılık kararı aldılar. Bi dönem yine kısa süreli bir ayrılık yaşayan ünlü çift, Yeniden ayrıldılar. Bu ayrılık kesin olarak alınmış bir karar olduğu söylenmekte.  Ayrılık kararı aldıktan sonra Aslı Enver Murat Boz ile birlikte yaşadığı evden taşındı. Aslı Enver ve Murat Boz İki bucuk yıl birlikte kaldıktan sonra süpriz bir karar alarak ayrıldılar.

Bir dizi çekimi sırasında tanışan aslı enver ve murat boz aşk yaşamaya başlamışlardı. Kardeşim benim adlı dizi’de beraber rol alan çift aşk yaşamaya başlamışlardı. Daha öncede bir defa daha ayrılık yaşadıktan sonra yeniden barışıp beraberliklerini sürdürmüşlerdi. Tekrar birleşmeden sonra Aileler ile tanışan aslı enver ve murat boz çifti kesin evlenecekler diye bakılan ünlü çiftlerden birisi idiler.

Aslı Enver ve Murat Boz O ses Türkiye yarışmasına katılıp paylaştıkları resimleri ile aşklarını duyurmuş ve beraber yaşamaya başlamışlardı. İlk defa 2016 yılında beraber olup aşklarını yaşayan ünlü çift daha sonra bi dönem kısa bir ayrılık yaşadıktan sonra yeniden bir araya gelmişlerdi. İlk yaşadıkları ayrılık iki ay sürdükten sonra yeniden barışmış ve bir araya gelmişlerdi.

Bu kez kesin şekilde ayrılık kararı alan Murat Boz ve Aslı Enver neden ayrıldıkları hakkında kimse bir bilgiye sahip değil. Önümüzdeki günlerde açıklama gellirmi taraflardan bekleyip göreceğiz. Ayrılık sonrası her ikiside sosyal medya hesaplarında birlikte çekilmiş resimleri sildikleri ve bu aşkında sona erdiği kesin olarak ortaya çıkmış oldu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *