Serdar Ortaç Eşi Hakında Çıkan Haberlere Açıklama Yaptı
13 Nis, 2018 20:21 tarihinde eklendi

Serdar Ortaç Eşi Hakında Çıkan Haberlere Açıklama Yaptı

 Chloe Loughnan Ünlü popçu eşi hakında yapılan haberlere tepki gösterdi. Böyle bir şeyin olmadığını ve işini sevdiğini, Ve bizi ayırmak için böyle haberler yapılıyor diyen ünlü popçu, Eşini sevdiğini, Eşine yasaklama koymayı düşünmediğini, Ve ayrılacaklar haberlerin asılsız olduğunu açıklayarak tepki gösterdi.

Bir firmasının çekimleri için miami’ye giden  Chloe Loughnan Burada çektirmiş olduğu cesur resimlerini paylaşması gündem olmuştu. Daha sonra arap şeyhi’nin oğlu ile birlikte olduğu söylenmişti.

Bu çıkan magazin gündemine düşen haberler hakında sesizliğini koruyan ünlü pop sanatçısı eşi  Chloe Loughnan hakında çıkan haberler için açıklama’larda bulundu.

Konu ile ilgili açıklama yapan ortaç arap şeyhi ile eşinin yemek yediklerini doğrulayan serdar ortaç, Amerika’da çokça dostlarının olduğunu ve arkadaş ortamında yenilen bir yemek olduğunu, Ve bunun çarpıtılarak magazin haberlerine servis edildiğini açıkladı. Kadına yemek yemeye’demi çıkmasını yasak’lıyalım?  yemek yerken 20 veya 25 kişinin olduğu bir masa bunu herkes görüyor. Amerike’da yaşan türkler klasik dedi kodu yapmayı seviyorlar. Adamı araştırıyorlar arap şeyhinin oğlu olduğunu anlayınca konuyu çarpıtıp farklı yöne çekiyorlar.

BOŞANIYORMU?

Magazin gündeminde diğer bir söylenti serdar ortaç ve eşinin boşanacakları yönünde çıkan haberlere ise ünlü popçu ortaç, Ben karımı seviyorum. Onunda beni sevdiğini biliyorum. Böyle bir şey asla yapmaz. Öyle bir kadın değil. Boşanmamızı istiyorlar, ama ben boşanmayacağim.

Eşi  Chloe Loughnan paylaşmış olduğu resimler için ise ben hanıma hiç yasak koymam. Hanıma yasak koymak özgürlüğüne engel olmaktır. 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *