İlk Defa Bir Erkeğin Karısı Olmak İstiyorum Burcu Esmersoy
15 Nis, 2018 16:15 tarihinde eklendi

İlk Defa Bir Erkeğin Karısı Olmak İstiyorum Burcu Esmersoy

Esmersoy hayatının aşkını bulduğunu ve çok mutlu olduğunu ilk defa. Bir erkeğin karısı olmak istediğini Hürriyet Gazetesinden Ayşe Arman’a açıklamalarda bulunan Burcu Esmersoy 14 Mayıs’da evleneceğini açıkladı.

Anne’mi ve Babamı asla af etmedim. 25 yıldır çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum.  ve Erkek eşitliğine inanmıyorum. Suçlanacak son kişi benim. Hayatımın aşkı Berk. Yılar boyu berk ile bir birimiz için yaratılmışısız. Tahtalar vur derler ya, Müthiş bir aşk yaşıyoruz. Bu aşk kelimelere sığmayacak kadar gerçek ve güzel. Birbirimize bakarken aşk ile bakıyoruz.

Eskiden yaşadığımız ilişkilerimiz bizi bu aşk için hazırlamış. Eski aşklarımıza teşekkür etmemiz gerek bizi bu aşka hazırlamış. 14 Mayıs’da evleniyoruz. Berk için ölüyorum, İlk defa bir erkeğin karısı olmak istiyorum. İlk kez bir erkeğin çocuğunu doğurmak istiyorum. 

Benim başıma gelen talihsizliklerden sonra, Böyle bir olmak zordu. Beni tebrik etmem gerek. Annem ve Babam ben beş yaşında iken ayrılıyor. Babamın gölge ailesi var. O hayatına gidiyor. Annem bir başkası ile evleniyor. Anne’min evlendiği aile çok muhafazakar olduğu için. Daha önce evlenip ayrıldığını söylemiyor. Sanki iki kızı yokmuş gibi. Ve biz 12 yıl boyunca annemize teyze diyerek büyüdük. Bu yüzden Anne ve Babamı Asla af etmeyeceğim.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *