Leonardo DiCaprio Aldatan 20 Yaşındaki Sevgilisi Oldu
16 Nis, 2018 18:45 tarihinde eklendi

Leonardo DiCaprio Aldatan 20 Yaşındaki Sevgilisi Oldu

, Sürekli alışa gelen çapkınlıkları ile gündeme gelen Leonardo DiCaprio bu kez aldatılan taraf oldu. 20 yaşındaki sevgilisi Camila Morrone, tarafından aldatıldı. Şimdilik suskun kalan taraflardan açıklama gelecek’mi?

Hollywood’un haşarı çapkın sinema oyuncusu Leonardo DiCaprio. 20 Yaşında olan sevgilisi Camila Morrone aldatıldı. Bomba etkisi yapan olay avrupa magazin basınında halla sıcaklığını koruyor. Tartışmaların odağındaki taraflar henüz bir açıklamada bulunmadı.

Bir internet sitesinde çıkan haberde Camila Morrone 20 yaşında ve Leonardo DiCaprio sevgili olduğu ve onu aldat’tığı yazıldı.İhanete uğrayan ünlü sinema oyuncusu Leonardo DiCaprio sesiz’liğini koruyor.

Uzun süre Camila Morrone  kiminle Leonardo DiCaprio kiminle ihanet etiği merak ediliyordu. Kardashian’ın sevgilisi ile aldat’tığı ortaya çıktı. Genç model ’ın sevgilisi olan ile aldatığı söylenmekte.

ki güzel nasıl bir tavır takınacağı ayrı bir merak konusu. Sevgilisini af edeceği yönünde internet sitelerinde haberlerin dolaştığı söylenmekte.

yapan ikilinin açıklama yapacak’larıda idallar arasında.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *