Mehmet Ali Erbil Diva Bülent Ersoy’u Sıkıştırmış
20 Nis, 2018 19:20 tarihinde eklendi

Mehmet Ali Erbil Diva Bülent Ersoy’u Sıkıştırmış

Mehmet Ali Erbil Diva Bülent Ersoy’u Sıkıştırmış

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil magazin dünyasının baş karakterleri arasında önemli bir yer kaplamaktadır yapmış olduğu muziplikler ve aşkları lafları ve söylemleriyle sürekli Gündem yapmayı Başaran bir şovmen ve Show adamıdır.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil bir televizyon programında Bülent Ersoy ve katılmış olduğu bir programda Seda Sayan‘ın sunmuş oldu programda Bülent Ersoy sıkıştırdı ve bu videonun video paylaşım sitesinde izlenme rekorları kırdı.

Mehmet Ali Erbil yarışma programları Show programları lüks otellerde yapmış olduğu şovlar ile ve çapkınlıkları ile magazin gündeminin ilk sayfalarında adından söz ettirmeyi Başaran bir şovmen televizyon dünyasının ünlü birisi midir. Daha önceki programlarda Seda Sayan’ın sunmuş olduğu bir programa Bülent Ersoy ile konuk olarak katılan Mehmet Ali Erbil yapmış olduğumuz ilk Türkler esprilerle programa hem renk katmış hem de birden magazin gündemine gelmişti aradan geçen zamana rağmen YouTube’a yüklenen Bülent Ersoy ile çekilmiş program videosu tıklanma ve izlenme rekorları kırıyor.

Bu bahsetmiş olduğumuz program Seda Sayan’ın sunmuş oldu Çok önceki dönemlere ait bir program olduğu için video Ve bu son zamanda yüklendi ve Mehmet Ali Erbil ve Bülent Ersoy tekrar böyle bir bir video ile yeniden magazin dünyasında gündeme geldiler. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil programda yapmış olduğu şaka ve muziplikleri yanı sıra Bülent Ersoy’un sıkıştırması stüdyoda bulunan herkesi şok etti ve şaşırttı.

Seda Sayan’ın sunmuş olduğu programda ünlü müzik divası Bülent Ersoy’a asılarak şakalar yapması Seda Sayan‘la Bülent Ersoy’u şaşkına çevirdi.

Mehmet Ali Erbil’in bir ara Bülent Ersoy sıkıştırması üzerine Bülent Ersoy’un rahatsız olduğu gözlendi Seda Sayan uzak dur iyi kadını dikkate almayan Mehmet Ali Erbil şakalarına devam etti. Daha sonra Bülent Ersoy lafa girerek kudurmuş demesi yaşanan durumu gözler önüne Serdi.

Türk televizyon tarihinde birçok video YouTube’ye yüklemde Ama bu sonradan yüklenen Mehmet Ali Erbil Seda Sayan ve ünlü Diva Bülent Ersoy geçmişten kalan videosu YouTube’da izlenme rekorları kırdı.

Ve bu Geçmiş dönemde yapılan programın tekrar bir videosu ile magazin dünyasında Gündem yarattığı görülmektedir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *