Güzel Oyuncu İleri Derece’de Safım
22 Nis, 2018 19:33 tarihinde eklendi

Güzel Oyuncu İleri Derece’de Safım

Gündem’den düşmeyen güzel Tuvana Türkay, Kendisini ileri boyutta safım diyerek eleştirdi. Ünlü oyuncu hakında merak edilen, Kimdir, Kariyeri, Hayalleri var’mı,  Hayata bakış açısını Habertürk gazetesinden Mehmet Çalışkan’a samimi bir şekilde anlattı.

ALDATMA HAKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ

Tuvana Türkay aldatılmayı ihanet aldatan tarafın Ruhumda çocukluktan gelen bir açık yara ve kusurdur. Değişmeyecek bir parazit özelliktir sözleriyle yorumlayan Tuvana Türkay..

Tuvana Türkay sözlerine devam ederken isminin anlamını güçlü ve diri canlı anlamında olduğunu babasız büyümüş olmasından dolayı Hayat Zaten kendisine öyle olmak zorunda bıraktı. Daha Küçük yaşlarda birçok reklam filminde oynayan ve eğitim aldığı oyunculuğu profesyonel var ilk defa 19 yaşında başladı 9 yılda 8 sinema filmi ile 7 televizyon dizisinde başrol oynadı.

Kimilerine göre başarılı kimine göre patlama yapamadı Alper Potuk ile biten ilişkisi hakkında konuşmak istemediği için röportaj yapmamaya uzun süre yanaşmadı sormamak da olmazdı sorularımızı kimi zaman filozof kimi zaman stand-up edasıyla cevapladı.

KARİYERİNİZ PLANLADIĞINIZ YOLDAMI İLERLİYOR?

Hayır duygusal tarafım beni yavaşlatıyor onu kaybetmekten korkuyorum. Oyunculukta Bana sahip çıkabilen tek öldür beni onu sevdiğim kadar seven tek şey. Peki ne değişir Siz hayatınızda duygusal tarafınızı kaybedersiniz? özveriliyim çabuk inanırım fedakarlık ederim ve hep sonunda beklentim dışı bir şeyle karşılaşır ve üzülürüm. Mantık devreye girer ve ikinci planda kalır işte bunu hiç yaşamak istemiyorum.

Kariyer yolunda aksaklıklar Çok mu oluyor?

Vaktinde atamadığımız Her Adım Sizden sonra yürüyen herkese koşması için daha temiz bir zemin demek ben yarışmayı hiç sevmem zaten yürümeyi seçtiğim yolda sadece benim cüşsem kadardır.

Başkalarına yol açan bir Saf mısınız yoksa bir melek mi?

Trafikte bile önünüze sağdan veya soldan araba giriyor safım ben hem de ileri boyutta.

Avcı olmak varken neden al olma isteği?

Çünkü akıllı olan biraz Avcıları hep hüsrana uğratır. Tom ile Jerry gibi kendinizi düşünün yeterince kendimi anlatabiliyor muyum Hayır Bazen kendimi ifade edemiyorum özellikle kriz zamanlarında anlaşamadığım anlarım çoktur.

Kendini ifade etmeye engel olanlar nedir?

Bazı zamanlarda ve durumlarda e anlatırsan anlatın nasıl ifade edersem dedin etrafınızda kendini bildiğini okuyacak İnsanlar bir arada olursunuz. Koşmaktan yorulursunuz. Bir bakışın bile beni anlayacak insanlarla kendimi yormadan Yaşamaya çalışıyorum. Kendimi anlaşılamadığı mı fark ettiğimde ifade etmeye çalışıyorum.

Hayatın bugüne kadar size verdiklerinden tatminkâr mısın? Eksik olan ne vardır Çok şükür isteyip de olmayan hiçbir şey olmadı hayatında sevdiklerim yanımda Sağlığım yerinde Daha fazlası için şımarıklık yapmaya gerek yok.

Hakkınızda en yanlış bilinen bilginin ne olduğunu söyler misin?

Her şeyi çok ciddiye alıyor gibi görünen görüntüm ve damarıma basıldıkça her şeyi Sineye çektik biri olduğumu zannedilmesi.

hangi yanlış bilgiye tahammül edemiyorsun?

Insanların tek bir şey bilmeden, her şeyi bildiklerini zannetmeleri. Her türlü bilgi kirliliğinin hafta ve Sözüm Ona duyumların bir kitap oluşturulabilecek boyutta elden ele dilden dile gezmesi insanların benden bahsetme yi ortada Ben olmasam bile seviyor sanırım.

Kız da yaygın olan bir görüş ise bir türlü patlama yapamadı diye söylenmekte Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Patlamadan Anladım dünya çapında ses getirecek bir iş yapmak. Türkiye’de Buna örnek olan patlamış isimler bulamıyorum sezon birincisi olmuş bir işin yıldız oyuncusu olmak mıdır patlamak? Aynı oyuncularla yapılan sinema filmleri neden izlenmiyor öyleyse?  bu işler çok karışık Ne istediğinle alakalı Ayrıca insanlar niye kendi işine bakıyorum Görüş yapacaklarına işini yapıyor ve hayatımı istediğim gibi yaşıyorum.

Ayna karşısına geçtiğinizde ne görüyorsunuz? Hiç büyümediği mi.

Geleceğe Dönüş nasıl bir Hayaller kurdunuz?

Sadece sevdiklerinle mutlu olma üstüne hayaller kuruyorum. Işlerim var elbet ama hayalim bir fanusun içinde Sonsuz huzur ve mutluluktur.

Bir röportajımız da insanların düşündüklerinin aksine Bu mesleğin yanlış bir tarafı yok şeklinde açıklamayı Neden yaptınız?

O zaman etrafında bulunan dar görüşlü insanlara kendimi ifade edemem işim. Mesleğimin bir parçası olan röportajda bu cevabı sığınıp kendimi kalabalık hissetmek istemişim Belki de şimdi ise Kimin ne düşündüğü umrumda bile değil kimse benim bir meslekle ilgili fikirlerini hissettiklerimi merak etmiyor artık her şeyi içimde yaşıyorum.

Aşk sizin için her şeyin önünde mi?

Ben nefes almaya aşığım karşı cinse olan aşk işinden ve ailemden önde olamaz ama aşk güzeldir gerçekse bunu hissedersem Evet iki şık dışında her şeyi önündedir Aşk sonuna kadar tutarım.

Biri gelip sana gel Tuvana evinin kadını ol geçim derdim olmayacağı gibi her zaman lüks içinde yaşayacaksın Bırak bu oyunculuğu derse ne yaparsınız?

Ben Mesleğimi seçtim mesleğim de beni beni seçti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *