Selfi için gala ve özel gosterim olmayacak
23 Nis, 2018 18:27 tarihinde eklendi

Selfi için gala ve özel gosterim olmayacak

Güzel şarkıcı da oyuncusu olan Hülya Avşar son dönemde çekmiş olduğum filmi için kendi kanalı den açıklamalarda bulundu kendi kanalına röportaj veren Hülya selfi filmi için özel gösterim veya yapmayı düşünmediğini bunların gereksiz yük olduğunu onun için selfi için izlemek isteyen gidip sinemalarda izleyebilir diyerek Gala ve özel gösterim yapmayacağını açıklamış oldu.

Filmi Neden yapıyorsun sorusuna ilginç bir cevap veren Avşar kendime halka açıyorum diye cevapladı. ’a sorulan bir diye soruyorsan siz olsanız böyle bir sinema filmi izlemeye gider miydiniz sorusuna ise ilginç bir cevap verdi. Sözlerine şükür şu şekilde devam edelim diye Avşar deli miyim ben ya Hülya Avşar’ın filmini izlemeye gideyim diye manalı bir söz söyledi.

Selfi sinema filmi için Hülya Avşar Gala yapmayı düşünmediğini özel gösterime gerek görmediğini izlemek isteyenlerin gidip sinemada izleyeceğini Sonuçta bir kişide izle Benim için önemli olur diyerek selfi filmine Gala yapmayacağını özel gösterim yapmayacağını ve bu tür şeylerin büyük olduğunu buradan objektif sonuçlar çıkmadığını gereksiz gördüğünü belirtti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *