Yeşim salkımdan Gülben Ergen’e 1 TL’lik dava açıldı
23 Nis, 2018 18:32 tarihinde eklendi

Yeşim salkımdan Gülben Ergen’e 1 TL’lik dava açıldı

Geçtiğimiz günlerde Gülben Ergen bir TV programında Yeşim Salkım’ın kendisi hakkında söylemiş olduğu Gülben Ergen evliyken eli bir erkekle beraber oldu iddialarına karşı 100.000 TL’lik kişilik haklarına saldırı davası açmıştı. Yeşim Salkım Gülben Ergen’e karşı dava açarak 1 TL’lik tazminat davası açtı.

Yeşim Salkım kendisine 100.000 TL’lik tazminat davası açan Gülben Ergen’e Yeşim Salkım’ın evli olduğu dönemde Hakan uzanla birliktelik yaşadığı için 1 tl lik karşı dava açtı.

Hata magazin’nin hayati arigan’nin haberine göre Gülben Ergen Yeşim Salkım’ın TV programında kendisi ile Evli iken evli erkeklerle ilişki yaşamak ve itham edip kişilik haklarına saldırı iddiası ile 100.000 lira tazminat davası açmıştı. Yeşim Salkım’ın avukatı Ersoy Akdemir aracılığıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurdu hem Ergen iddialara cevap verdi hem de karşı  tazminat davası açtı.

Yeşim Salkım Ben görevimi yaptım diyerek Ergen’in evli olduğu dönemde eşi Hakan uzan ile ilişki yaşadığı iddiasıyla 1 TL manevi tazminat talebinde bulundu Salkım’ın avukatı müvekkilinin bir televizyoncu olarak görevi gereği konunun Türk aile yapısı içerisindeki yeri ile ilgili değerlendirmeler yaptığını söyledi.

Bu olaya birçok kişi Tanık oldu

Dilekçede Yeşim Salkım eski eşi Hakan Uzan’ın kendisi ile evli olduğu dönemde Davacı Gülben Ergen’le birliktelik yaşadığı ifade edildi Salkım Ayrıca Ergen’in uzağında ilişki yaşadığına ve bir otel baskınında yakalanmaları birçok kişinin Tanık olduğunu iddia etti.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *