Zeytin Yağı İle Nemli Parlak Cilt’de Sahip Olun
26 Nis, 2018 8:28 tarihinde eklendi

Zeytin Yağı İle Nemli Parlak Cilt’de Sahip Olun

Kurumuş bakımsız bir ve derisi. Gün geçtikçe kalınlaşır ve bu kalınlaşma ile birlikte cildinizdeki parlaklık kaybolur. Gözenekler belirgin hale gelir ve sizi. Zamanla daha yaşlı yaşınızdan daha büyük bir görüntüye sebep olabilir.

Birçok kadın çeşitli çok pahalı olan fiyatlar oldukça cep yakan losyonlar sabunlar temizleme losyonları kullanarak bu sorunlardan kurtulabilirler. Artık evde doğal yöntemlerle. Çok cüzi küçük rakamlar ile evinizde bir çok bulunan malzemeler ile. Pahalı losyonlar köpükler kremler bakım kremleri gibi ürünler satın almadan. Doğal yöntemler ile cildinizdeki birçok problemi doğal yöntemlerle kurtulabilirsiniz.

Yukarıda yazdığımız da belirttiğimiz gibi güzel bir cilde sahip olmanın. Pahalı kozmetik ürünleri olmadan da elde edilebileceğini anlatmaya çalıştık. Bunun en temel örneği beslenme alışkanlığı mızı düzenli sağlıklı gıdalar doğal gıdalar tüketmekten geçtiğini unutmayalım.

Birincisi cildimizin nemli parlak ışıl ışıl görünmesini istiyor isek hem sağlık için hem cildimiz için bolca su. Tüketmemiz çok önem arz etmektedir sağlığımız açısından ve cildimiz için. Diğeri ise kurutulmuş meyveleri tüketmemiz bunlar. Güzelliğinize içten destek vererek cildimizi sağlıklı genç ve diri gözeneklerini kapatarak. Sağlık açısından da faydalı kurutulmuş meyvelerin tüketilmesi önemlidir. Size tüketmeniz gereken meyveleri Sırasıyla en önemli olanlarını söyleyelim. Fındık, ceviz, havuç, kayısı, nar. Bunlar bol bol tüketmeniz cildiniz açısından ve sağlığımız açısından oldukça önemli ve gerekli. Gıdalardır burada. Son bir not olarak kuru kayısının gün kurusu kayısı olmasını tercih ediniz yani nasıl oluyor. Onu da açıklayalım bu kuru kayısıyı güneş altında kendiliğinden kurumuş ve rengi. Sarı’dan Kahverengi ve siyaha yakın bir renge dönüşmüş olan kuru kayısıyı tercih ediniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *