Tuğba Özay Ben Erkeğe Ummadıklarını Yaşatırım
6 May, 2018 19:40 tarihinde eklendi

Tuğba Özay Ben Erkeğe Ummadıklarını Yaşatırım

Tuğba , Eski fotomodel dizi oyuncusu sinema oyuncusu Özay posta gazetesine Önemli bir ropörtaj verdi. Çok idialı açıklamalarda bulunan adetda kadınlığını öve öve bitiremedi. Yaşamış olduğu ilşkilerde karşı cinse karşı çok etkileyebileceğini yaşamış olduğu ilişkilerinde. 

Kendini özel biri olarak tanımlayan özay daha 5 yaşında bile olgun düşüne bildiğini anlatan eski manken özay. Daha küçükken veya 20 mili yaşlarımda ne isem şimdi’de aynı kişiyim.

Bu güne dek hiç bir erkek ile el ele görüntü’lenmediniz? Neden Göremesiniz diyen manken tuğba Özay o kişi benim eşim olacaktır demiştim bundan sonrada kimse ile el ele tutuşurken yine göremesiniz. Görürseniz eşimdir o kişi. Eşimden öncede ilişkilerim oldu ama kimse kalkıp 2 günde aşık olan kadın diyemedi bana eski eşimle evlenmemize 2 hafta kala açıklama yaptım. Kimisi eşini sakladı desede işin aslı öğle değildir. Buna saklama denmez sakınma denir.

Şaun hayatında kimse yok kendimi işime adadım. Hayatın sadece ilişki ve cinselik’ten ibaret değildir. ilşikilere karşı düşünceniz nedir. Bana dokunacak öpecek kişi sadece aşık olduğum erkeğin beni öpmesine dokunmasına izin veririm. 

Bir erkeğin sizin çekicili’ğineze aldanıp hüsran yaşarmı? Hiç bir erkeğin kendisi ile pişmanlık yaşamayacağını aksine bakarsak bir erkek bende umadıklarını yaşar. Benimle birlikte olacak erkek ister 40 yaşında olan kadınla birlikte olsun. Ama bana gelince iş değişir.

Ajda pekkan‘a hayranım 72 yaşına gelmiş halla çok güzel ve seksi çekici bir kadın.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. Ceylan

    Bu kadın bu röportajı ayik kafa ilemi vermiş acaba

    • access_time 7 May 2018, 6:32
    • Cevapla