Acun Ilıcalı’ya Saba Tümer’den Benide Yarışma Al
7 May, 2018 18:05 tarihinde eklendi

Acun Ilıcalı’ya Saba Tümer’den Benide Yarışma Al

Ünlü televizyon dünyasının dahi çocuğu Acun Ilıcalı kendi kanalı TV8 yayınlanan Survivor Panaroma programına katıldı. Yayın esnasında ilginç süpriz bir telefon geldi arayan tv program sunucu kimliği ve meşhur kahkaları ile ünlü Saba Tümer arıyordu. Program’ın süpriz konuğu Acun Ilıcalı ile sohbet esnasında ilginç Bir teklifte bulundu.

“BENDE SURVİVOR’A GELMEK İSTİYORUM”

Acun Ilıcalı Survivor program’nında soruları yanıtlar iken telefonu çalınca arayan saba tümer acun’u sohbet etmek amacı ile aradığında acunun tv programında olduğunu öğrenince. Acun benide survivor’a götür diyerek teklifte bulunan ünlü sunucu. Yanlız bana özel bir parkur yaptır demeyi’de ihmal etmedi.

Acun Saba Tümer’e Survivor sevenlerine ne demek istersin diye sorunca. Saba tümer Sevgilerimi gönderiyorum. Sonrasında Bende gelmek istiyorum ama seyirci olarak. Orada olan hareketleri yapamayacağımı biliyorum. Söyleyince gülüşmelere neden  oldu.

“YARIŞTIRMAYI DÜŞÜNDÜM”

Saba Tümer’in yarışmadaki hareketleri yapamayacağı sözleri üzerine acun ılıcalı. “Saba ve onun gibileri birleşme partisinde yarıştırmayı düşündüm dedi”

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *