Emma Willis Göğüslerim Göbeğime Değiyor
11 May, 2018 18:24 tarihinde eklendi

Emma Willis Göğüslerim Göbeğime Değiyor

Bazen geçmişte ünlü olan kişiler gündeme gelmek için olmadık itiraflarda bulunurlar. Onlardan biriside emma wilis katıldığı bir televizyon programında vucudu’nun zamana karşı yenik düştüğünü. Ve göğüslerinin göbeğine değdiğini açıkladı.

Ünlü Emma Willes 42 yaşında ve 2 çocuk annesi. Ve zamanın geçtiğini vucudunda sarkmalar olduğunu spor yapsada zamanı geri getiremediği için göğüslerinde sarkma olduğunu itiraf etti. Bir dönem ünlü bir iç çamaşırının modeliğini yapıyordu ve vazgeçilmez mankenler arasında yer alıyordu. Şimidlerde sunuculuk yapan göğüslerinin sarktığını göbeğine değdiklerini itiraf etti.

Şuan evli iki çocuk annesi emma willis davetli olarak katıldığı bir televizyon programında lerinin zamana karşı dayanmadığını ve sarktığını itiraf etmesi üzerine salonda gülüşmeler oldu. Dünya’ya iki çocuk getirmenin kolay olmadığını ve bununda bir bedeli olduğunu söyledi.

Yaşamış olduğu hamileliklerden sonra göğüslerinin sarktığını bazen göbeğime değiyor diyerek itiraf etti. Hamile olduğu dönemlerde eşinin kendisine çok yardımcı olduğunu bacaklarındaki kılları banyoda eşi aldığını sözlerine ekledi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *