Serhat Akın ve Hadise Bir Birine Girdi
11 May, 2018 20:14 tarihinde eklendi

Serhat Akın ve Hadise Bir Birine Girdi

Serhat Akın ve Hadise Bir Birine Girdi

Hadise’den Serhat Akın’a ağır sözler.  Hadise Serhat Akın’ına uzaktan adamsın ama adamlıktan çok uzaksın diyerek sosyal medya hesabından Serhat Akın’a tepki gösterdi. Twitch platformunda yapmış olduğu canlı yayında Olay Olacak ses getirecek açıklamaları imza attı. Hadise’yi yıllar önce gördüğünü söyleyen o zaman küt saçlı ve çirkindi beğenmemiştim Allah beni kahretsin sonradan açıldı Arap Atı Gibi dedi.

Serhat Akın’ın bu sözleri üzerine Hadise’den daha ağır bir yanıt geldi sosyal medya hesabı Instagram’da yapmış olduğu açıklamada için uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın diyen Hadise oldukça ağır bir yayınlayarak tepkisini gösterdi ve sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken bende susamam ve Sesini Duyurma alayım

Ben her ne kadar Sesimi Yüksel sende bu kadar şiddet gördüğü bir ortamda kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gereken bende susmam Ben sesimi duyuyorum alayım ben bu konuda ne kadar Sesimi güzelsem o kadar kadına şiddet uygulanıyor benim üzerinden yapılmaya devam ediliyor sesimi yükseltiyorum diye mi kadınlara korkmayın konuşun diyorum diyemem ağzımı açıp okuyorum okuduklarımı ve bu şahıslar hala çok doğrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum düşüncesine bana kalmış benim babam işçiydi Şimdi emekli bana pahalı kıyafetler almak ya da beni koskocaman evlerde yaşatmak için parası yoktu ama benim babam adam gibi adam bu cümleyi söylemek herhalde de nasip olur inşallah diyerek sözlerini tamamladı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *