Kocası Onu 70 Yaşındaki Kadınla Aldattığını Düşünüp Kocasının Suratını Kesti
13 May, 2018 20:38 tarihinde eklendi

Kocası Onu 70 Yaşındaki Kadınla Aldattığını Düşünüp Kocasının Suratını Kesti

İngiltere’de londra şehrinde yaşayan moda tasarımcısı bir kadın. Charlotte Laudat Kocasının cep telefonunda 70 yaşlarında bir kadının çıplak resimlerini görünce. Kendisinden 40 yaş daha yaşlı bir kadın ile aldatıldığını düşünüp. Kocasnın suratını falçata ile doğradı. İngiltere magazin dünyası kocasının yüzünü maket bıçağı ile doğrayan modacı kadını konuşuyor.

31 yaşında’ki moda tasarımcısı Charlotte Laudat 40 yaşındaki kocasının telefonu ile oynarken 70 yaşlarındaki bir kadının çıplak resimlerini eşinin telefonunda gördü. Kendisi yaşça çok büyük bir kadın ile aldattığını düşündüğü kocasına, Sen bu akşam öleceksin diyerek masada bulunan maket biçağı ile saldırıp yüzünü kesti.

Korkuya kapılan koca ise çareyi, Altı metre yükseklikten kendini atarak bıçaklı saldırıdan kurtulsa’da iki ayağını birden kırdı. Mahkeme salonuna tekerlekli sandalye ile gelen koca. Eşi hakında mahkeme salonunda ilginç olaylardan bahsederek kendini savundu. Modacı Charlotte Laudat tarafından sürekli şiddete maruz kaldığını ve bir defasında şarap şişe ise ile saldırıya uğradığını söyleyen koca. Devamında ise eşini gece kulüplerinde siprptiz yapmak yaşlı zengin erkekler ile birlikte olmak ile suçladı.

Mahkeme salonunda çıkışta gazeteciler Charlotte Laudat pişman’mısın sorusuna ilginç bir cevap verdi. Ne ekersen onu biçersin pişman değilim cevabı verdi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. Leman Çölgezen

    Adamın karısı adamdan bile daha genç iken adam 70 yaşlarında bir kadının çıplak resimlerini telefonunda bulundurması kadını yapmış olduğu eylemde haklı konuma taşır.

    • access_time 14 May 2018, 21:02
    • Cevapla