Manken olarak şöhret olmanın altın kuralı
17 May, 2018 10:09 tarihinde eklendi

Manken olarak şöhret olmanın altın kuralı

Manken, Manken bir çok genç erkek ve genç ve güzel kızların rüyalarını süsleyen bir meslek. Tabi bu çok zor bir süreç zaman sabır isteyen bir yoldur. Pes etmeden çalışmak arayışlar içerisinde olmak önemli bir unsur. Şimdiden bir çok kişi nasıl manken olurum diye düşünüyor.

Burada size bu konuda yardım edeceğiz. Artık mankenlik ajans’larının kapılarında beklemeden aracı olmadan kendi şansınızı kendiniz çıkartacaksınız. Nasılmı? anlatayım yapmanız gerekenler önce manken için belli kurslar var. O kurslara katılarak eğitiminizi alın. Manken’lik hakında bilgi sahibi olun.

Güzellik merkezlerinde el ayak vucut yüz bakımınızı yaptırın madem manken olacaksın bazı özverilerde bulunman gerekecek. Giyim çok önemli moda stilistlerinden yardım alın. Görsellik çok önemli yürüyüş duruş ve sempatik olun.

Defile düzenlenen mekanlara gidin defile organize eden kişiler ile diyalog kurmaya çalışın. Nerede bir gösterim bir toplantı seminer var ise mutlaka katılımcı olarak katılın. İnsanlar ile diyalog kurmayı ihmal etmeyin. Sürekli ön planda olmak göze gözükecek durumları kolayın ünlü isimlere yakın durun. Resim çekilen veya röpörtaj veren bir ünlü var ise. İşte size aradığınız fırsat ona yaklaşın ve mutlaka çekilen resim veya video görselin içinde gözükün.

Mankenlik zor bir meslek olması yanında bir çok açıdan kolay bir yönüde var birişin ucu açıldımı gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Hedefiniz amacınız hep sabit tutulması çok önemli. Burada size vermek istediğimiz mesaj Azimli olmanız. Anlatmaya çalışıyoruz fırsatları kollayın. Hemen para kazanayım diye düşünmeyin sizin için belki çok küçük gözüken bir iş belkide sana şöhrettin kapılarını açaçak.

Gelecek hiç bir teklifi geri çevirmeyin sizi neyin ünlü bir isim yapacağını kimse bilemez. Sosyal medya uzmanlarından destek alın kendi adınıza açılmış bir grup, fan sayfası, sosyal medya hesaplarınız olsun popüler sosyal medya hesaplarından.

Sosyal medya paylaşımlarınız çiçek böcek olmasın sizin günlük yaşamınızdan kesitler olsun. Spor yaparken uyurken uyanınca, İşe giderken, Sosyal İlişkileriniz gibi paylaşımları yapın. Takip etiğiniz kişiler mutlaka ünlü isimlerden oluşsun.

MANKENKİZ SİZ MANKEN FOTO MODEL ADAYLARINA TANITIM İMKANI VERİYOR

Bizimle iletişime geçin. Hakınızda bize bilgiler verin boyunuz,kilo,ten,tutuğunuz takım, sosyal yaşantınız, hobileriniz hayelerinizi anlatın ve 4 adet resim gönderin burada size yer verelim. belki sizi ünlü bir isim burada görecektir.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *