Ceylan Son Hali ve Yeni İmajı
21 May, 2018 18:56 tarihinde eklendi

Ceylan Son Hali ve Yeni İmajı

Söylediği bir birinden güzel şarkı ve türküler ile kendini sanat camisına ispatlamış olan şarkıcı Ceylan yeni imajı ile genç kızlara taş çıkartı. Son halini görenler Selena Gomez’e benzetilen ceylan sosyal medya hesabından peş peşe yeni imajı ile resimler paylaştı.

Daha çocuk yaşlarda müzik dünyasına giren ve birçok kaset çalışması yapan. Sinema ve dizi oyunculuğu yapan ceylan 43 yaşında olmasına rağmen adeta daha 20 yaşında genç bir kız görüntüsüne kavuştu. Selene gomez‘e özenmiş kendini selene gomez’e benzetti yorumları yapıldı.

Ceylan yeni albüm çalişması içinde ve bir süredir ekranlarda pek görünmüyordu. yeni görüntüsü ile sosyal medyadan sevenlerine seslenen mesajlarını paylaşan şarkıcı ceylan. İmajı şimdiden çok konuşulur oldu. Yeni görüntüsü ile sosyal medyada ünlü şarkıcı selene gomez‘e benzetilen ve bu yönde yapılan yorumlar hiçte boşa yapılmış yorumlar değil.

Ünlü sanatçı ceylan son halini sosyal medya’da paylaştı. 43 yaşında olan şarkıcı ceylan genç kızlara taş çıkkartı. Son hali ile paylaştığı fotoğrafı ile herkese iyi haftalar notu ile paylaştı. Ve yorumları kapattı…

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *