Mehmet Ali Erbil Fenerbahçe Kongresinde Oyunun Rengi Belli Oldu
23 May, 2018 17:46 tarihinde eklendi

Mehmet Ali Erbil Fenerbahçe Kongresinde Oyunun Rengi Belli Oldu

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil Fenerbahçe kongre üyesi olduğunu açıkladı. Yakında yapılacak fenerbahçe spor kulübü başkanlık seçimleri hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Kıbırs’ta konuşan ünlü şovmen fenerbahçe kulübünde üye olduğunu ve 2000 yılından beri kongre aidatlarını ödemediğini ve üyeliğinin iptal edildiğini düşündüğünü belirtti. 

Anlaşılan birisi benim adıma ödemediğim aidatları ödemiş ve bende kongre üyesiyim. Fenerbahçe spor kulübü’nün yakında yapacağı başkanın seçileceği seçimlerde oy kullanacağını açıklayan. Mehmet ali erbil kıbrıs’da bir otelde aldı.

Posta’nın haberine göre fenerbahçe’nin yapacağı başkanlık seçimi ile ilgili konuşan m.ali erbil. adaya oy verceğini ve oyunun rengini açıkladı.

Aziz Yıldırım’ı severim ama benim oyum Ali Koç’a koç gibi geliyor.

Fenerbahçe’nin fanatik taraftarı olan ünlü Şovmen mehmet ali erbil kongre üyesiyim. ama aidatlarımı yatırmamıştım. Bundan dolayı üyeliğimin iptal edildiğini düşünüyordum. Ama yanılmışım öyle değilmiş. 2000 yılından beri kongre üyeliğim ve oy kullanma hakkım varmış. Birilerinin aidatımı yatırmışlar. Sağ olsun diyerek oyunun rengini açıklamış oldu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *