Telefonu Tamire Veren Genç Kadın Uygunsuz Video’ları Çalındı
27 May, 2018 16:21 tarihinde eklendi

Telefonu Tamire Veren Genç Kadın Uygunsuz Video’ları Çalındı

Telefonu Tamire Veren Genç Kadın Uygunsuz Video’ları

ingiltere’de genç bir kadın cep telefonu bozulunca tamir için teknik servise verince olanlar oldu. Telefonundaki ilişki sırasında çekmiş olduğu resim ve videolar olan telefon’dan bu video ve resimlerin çalındığını Bunu cep telefonu tamircisi yaptığını iddia etmekte.

İngiltere’de yaşayan genç kadın telefonu bozulunca tamire verdikten sonra sıkıntılı günler yaşamaya başladı. Telefonu ile çekmiş olduğu ilişki esnasında video resimleri cep telefonu tamircisi tarafından çalındı.

Uygusuz ’ları Kendine Ait Mail Yolladı

Tamir süresi uzun süren bozulan telefonu’nu alınca mail adresine bakınca şok oldu. Kendi telefonu’ndaki  mail’lere bakınca tanımadığı bir mail adresine telefonundaki videoların gönderildiğini gördü. Mail adresin’deki isme bakınca bunun florida Pinellas Park’ta bulunan telefon mağazasında çalışan Roberto Sanches Ramos olduğunu öğrendi.

Firma Suçlamaları kabul etmedi Çalışan Roberto Sanches Ramos suçlamaları kabul etmesede attığı mail’ler onu ele verdi. Bu özel ve uygunsuz ilişki esnasında çekilen videoların kime nereye gititğini merak eden ve endişelenen kadın. Ben bu videoları halka sunmak için çekmedim diyerek kendini savundu. Polis şikayet üzerine tutuklanan telefon tamircisi Roberto Sanches Ramos 6 ay hapis cezası ile yargılanacağını duyurdu.

Telefon tamircisi daha öncede başı siber suçlardan dolaya başı belaya girdiği ve videoların akibeti ise belirsizliğini halla koruyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *