Eşim benim için 100 dolar bahse girmiş Nükhet Duru
28 May, 2018 20:43 tarihinde eklendi

Eşim benim için 100 dolar bahse girmiş Nükhet Duru

Ünlü şarkıcı yılların eskitemediği billur sesli sanatçısı Nükhet Duru’dan hayatına dair samimi ve ilginç açıklamalar geldi. Özel Hayat Hakkında önemli açıklamalarda bulunan şarkıcı Nükhet Duru katılmış olduğu bir programında hayatı hakkında bilmediğimiz ilginç bir olayı anlatarak herkesi şaşırttı. Nükhet Duru ilk eşim beni kazanmak için 100 dolar bahse girmiş diyerek Gündem yarattı.

Nükhet Duru katılmış olduğu bir programda ilk eşi dikran masis ile evliliğini nasıl gerçekleştiğini samimi bir şekilde dile getirerek ilginç bilgiler paylaştı. Nükhet Duru bu evliliğim enteresan bir şekilde gelişti.

Nükhet Duru’nun yapmış olduğu ilk evliliğinin sürpriz bir şekilde geliştiğini eşi onu kazanmak için arkadaş çevresiyle 100 dolar bahse girdiğini anlattı. Ilk kocası Nükhet Duru’nun dikran masis oyuncak kamyon içerisinde bana çiçekler gönderdi.

Tarihte bana bir başka birisi gerçek bir kamyon ile güller göndermişti. Bunu bilen dik Rana demişler ki Hiç uğraşma aramaz O da oda arkadaşlarına hiç boşuna uğraşma seni aramaz diyerek telkinde bulunsalar da Nükhet Duru’nun ilk eşi dikran masis ona öyle bir şey hazırlayacağım ki Arayacak diyerek 100 dolar bahse girelim demiş.

Nükhet Duru ilk eşinin çok çok kıskanç birisi olduğunu çalışmasına izin vermediğini Daha sonrasında bayisi olayını öğrendikten sonra ona çok kızdığını ve teklifini kabul ettiğini anlattı.

Ünlü şarkıcı Nükhet Duru şu an sevgilim yok başarımı problem etmeyecek beni motive edecek birini ihtiyacım var kendime çok iyi bakıyorum 7 verdim o kadar fazla çalıştım öyle meşgul Yaşadım Ki yaşlanmaya vakit kalmamış diyerek sözlerini sonlandırdı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *