İnstagram Kızları, İnstagram Paylaşımı Yapan Güzel Kızlar
2 Haz, 2018 20:23 tarihinde eklendi

İnstagram Kızları, İnstagram Paylaşımı Yapan Güzel Kızlar

İnstagram, sosyal medya paylaşım sitesi. Her kesimden insanların buluştuğu bir sosyal medya olarak yakın zaman’da hayatımıza girdi. Artık neredeyse televizyon ve gazeteler kadar etkili bir sosyal medya devine dönüştü. Bunun nedenleri insanların özgürce resimler paylaşıyor olması. Kimi siyaset adamı, Kimisi eytimci, Kimi Başbakan, Kimi Bürokrat, Kimi Çiftçi, Kimi sıradan vatandaş. Kimi hayat kadını, Kimi transseksüel, Kimi Gay, Kimi Öğrenci Kimi kendini gizleyen kim olduğu belli olmayan kişi.  Yani kısaca pazar ağzı ile söylemek gerekirse yok yok ne arasan bir fazlası var. 

İnstagram Kızları, Kızlar ve genç bayanların sıkça kulandıkları bir paylaşım sitesi olması. Bazı kızlar veya bayanların 1 milyonu aşkın takipçisi olan hesaplar var. Kaşar İstigram Kızları. Diye grup kurmuşlar ve oldukça yüksek mevlada takipçi var. Kızlar istigramda. Bir birinden güzel kızların resimlerini paylaştığı bir ortam sunmakta.

İstigram İfşa Hesaplar

Bu hesaplar genelde sıkça kapatılan fazla uzun ömürlü olmayan hesaplardır. Çünkü paylaşılan resimler adından belli olduğu üzere ifşa içerikli resimler. Birilerinin haberli veya habersiz çekilmiş bazen çıplak kadın, Bazen sahilde güneşlenen bir kadının bikinili resmi bazen ilişki esnasında çekilmiş resimler görmek süpriz olmuyor. Çünkü bu tür hesaplar pislik saçan hesaplar. Ve şikayet edilmesi gereken hesaplar.

İnstagram Türk Kızları

Bu hesaplar bazen güzel olanları var farkli şehirlerde yaşayan kızların resimlerini gönderdiği ve paylaşıldığı hesaplardır. Bazen amaç farklı olunca bu hesaplar abartıya kaçıp uygunsuz kadın resimleri paylaşarak takipçi sayılarını artırmak derdine düşenlerde oluyor.

Çıplak Kızlar İnstagram

Bu ınstagram hesapları genelde çıplaklık içeren resimler paylaşırlar. Amaç belli sadece insanları yanlış düşünceye yanlış hareket etmeye teşvik eden resimler oluyor. Bu hesaplar genelde tele kızların tercih ettiği bu hesaplar içinde kendilerine müşteri buldukları hesaplardır.

İnstagram sosyetik kadınlar

Sosyetenin gözde kadınları ınstagram hesaplarını aktif kullanırlar. Günlük yaşam tarzları nereye gitikleri, Ne yedikleri kiminle birlikteler. Hangi restorant’a yemek yedi nerede alış veriş yaptıklarını paylaşarak bazı yerlere nispet yaparlar.

Fake İnstigram Hesapları

Bazı hesaplar fake hesaplardır. Bunlar genelde erkek veya kadın. Ama burada kadın erkek ismi ve profil resmi ile hesap aça biliyor Bunun tam terside olabiliyor örnek vermek gerekirse hesap sahibi erkektir ama kadın ismi ve resimleri kulanarak ya kendini gizli tutmak gayesinde yadan takipçi sayısını artırmak düşüncesinde.

İnstıgram reklam hesapları

Takipçi sayıları yüz binler ile olan hesap sahipleri hesaplarında reklam paylaşarak günlük yüksek rakamları bulan paralar kazana biliyorlar. Bu kişiler İnstagram’ı bir gelir kapısı olarak kullanmaktalar.

İnstagram Ünlüler

İnstagram ünlülerin en fazla kullandıkları bir paylaşım ağı. Bazen bu hesaplardan hayran kitlelerini mesaj vermek için paylaşımlarda bulunuyorlar. Örnek konser haberleri dizi sinema etkinlik gibi durumları takipçileri ile paylaşa biliyorlar.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. Burak

    İstigramın seksi kızları yazmışsınız bir resim var bu nasıl oluyor.

    • access_time 3 Haz 2018, 20:49
    • Cevapla