İran’lı Kadınların Güzellik Sırları
4 Haz, 2018 20:19 tarihinde eklendi

İran’lı Kadınların Güzellik Sırları

İran’lı Kadınların Güzellik Sırları

İran’lı kadınlar güzelliklerine oldukça düşkün kadınlardır. Bakım yapmak makyaj yapmak güzel kokular sürmek onların vazgeçemeyecekleri zaafları olsada sonunda güzel görünmek için çak farklı yöntemleri kulanırlar. Bu konuda oldukça başarılı olduklarını göre bilirsiniz. Pürüsüz Bir cilte sahiplerdir. Göz çevresi bakımı, Kaş, Kiprik, İstenmeyen tüyler için temizlik, El ve ayak bakımı ruj seçimi, makyaj malzemesi seçiminde oldukça seçiciler. İslam ülkeleri arasında en çok bakım yapan ülkeler arasında iran’lı kadınlar ilk sırada yer alırlar.

Pürüzsüz Cilt Bakımı Nasıl Yaparlar İran’lı kadınlar.

İranlı kadınların pürüzsüz ciltlerinin sırrı. Genel olarak pürüsüz bir cilt için çok çeşitli doğal bakım yağları kullanırlar. Ölü deniz tuzu ile peeling, Doğal yağlar, Süt Banyosu yapmak onların çiltlerine verdikleri önemi gösterir. Sık sık yaptıkları süt banyosu hem cildi canlı tutarken diğer yandan cilt rengini açarak bir parlaklık sağlıyor.

İranlı Kadınlar Saç Bakımı

Genelde sıkça saç rengi değiştiren iran’lı kadınlar saçları dolgun ve gür canlı bir görünüme sahiptir. Bu canlı ve gür saçların sırrı uyguladıkları bakımlar sonucunda elde ederler. Doğal olarak saçlar için üretilen yağlar ile bakım yaparlar. Bu yağlar arasında Argan yağı kullanarak düzenli periyodik aralıklar ile saçlarına argan yağı ile bakım yaparlar. Bunun sonucunda saçları gür ve parlak dolgun canlı bir görünüme kavuşur.

Güzel Gözleri İranlı Kadınlar

İranlı kadınlar gözleri için çok fazla uğraşmalarına gerek yok. Çünkü güzel gözleri olan bir ülkenin kadınları’dırlar.  Çok fazla uğraşmadan güzel gözleri için fazla zaman harcamazlar çünkü genetik bir güzelliğe sahiptirler. Gözlerindeki kahve rengi ortaya çıkartmak için Koyu renk kalem ve far kullanırlar.

Kaş Bakımını nasıl yaparlar

Keskin kaşları ile göz makyajı ile bir birini tamamlamak için. Dudaklarına uyguladıkları makyaj ve ruj seçimini sade tonlarda seçerler ve gözler, kaş, kiprik, dudak makyajı ile bir bütün olarak ortaya çıkarlar.

Bakım süreleri

İranlı kadınlar güzellik konusuna çok önem gösterdikleri için standart bir bakım yaparlar ve aksatmazlar. Bunların başında süt banyosu doğal bakım yağları yüz ve ciltlerine uygularlar.

En Fazla Kullandıkları Doğal Bakım Yağları

  1.  Susam Yağı
  2.  Hindistan Cevizi
  3.  Argan Yağı
  4.  Badem Yağı

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *