Ece Doğulu Kimdir? Kiminle Evli Kaç Çocuğu Var
6 Haz, 2018 19:43 tarihinde eklendi

Ece Doğulu Kimdir? Kiminle Evli Kaç Çocuğu Var

Ece Doğulu kimdir. Ece Doğulu kaç yaşındadır. Ece Doğulu kiminle evliydi. Ece Doğulu kaç . Ece Doğulu’nun kaç çocuğu vardır isimleri nelerdir yaşları kaçtır ve Ece Doğulu kiminle evliydi.

Ünlü ve sanatçı Kenan Doğulu’nun kardeşi Ozan Doğulu’nun ve 3 çocuğunun annesi olan Ece Doğulu Geçtiğimiz günlerde tek celsede Ozan Doğulu ile evliliklerin sonlandırıp boşandılar.

Ece Doğulu dünyasından uzak Duran fazla sosyete veya müzik camiası içerisine girmeyen bir ev hanımı olarak hakkında bir çok merak edilen soruları üstte belirttik Ece Doğulu kimdir.

Ece Doğulu 1988 doğumlu Ozan Doğulu’nun eşi idi Geçtiğimiz günlerde tek celsede görülen mahkeme ile Boşanmalarda Mahkeme karar verdi.  Koç Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümünü okurken karşılaştırmalı debiyat dersleri de alarak 2003 yılında mezun .

Ece Doğulu ile Ozan Doğulu bir Sezen Aksu konserinde tanıştılar Bursa’da Sezen Aksu’nun konserinde 18 Aralık 2007 tarihinde Maslak refresh the venue evlendiler 11 yıl süren evliliklerinde 6 Haziran 2018 tarihinde sonlandırdı var.

Ece Doğulu 6 Haziran 2018 yılında Ozan Doğulu dan ayrıldıktan sonra 3 annesi ve 3 kızı olan Arya Lila ve Elya adında. ve tasarım ile ilgilenen Ece Doğulu 6 Haziran 2018 tarihi ile Ozan Doğulu ile olan evliliğini sonlandırmış oldu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *