Cem Yılmaz Defne Samyeli Aşk Tatiline Çıktılar
7 Haz, 2018 12:21 tarihinde eklendi

Cem Yılmaz Defne Samyeli Aşk Tatiline Çıktılar

Bir kaç ay önce gündeme düşen cem yılmaz ve defne samyeli aşkı artık herkesin bildiği ve kimseden gizlemedikleri bir olarak gündemdeki yerini koruyor. Komediyen cem yılmaz ile aşk tatili için bodrumu seçtiler. Birliktelikleri oldukça çok magazin çevresince konuşulsada aynı evi paylaşmaya başlayan çift tatil sezonunu erken açarak bodrum’a tatile gittiler.

Günaydın gazetesinden Bülent Cankurt’un haberine göre tatil için bodruma giden ünlü çift cem yılmaz ve defne samyeli, Cem yılmaz’ın cennet koyundaki villasında haziran sonuna kadar burada tatil yapacaklar.

İstanbul’dada aynı evi paylaşacak olan ünlü çift cem yılmaz ve defne samyeli, Tatil ile birlikte beraber yaşayacaklarmı bakıp etme imkanı bulacaklar.

Adları dedikodularına karışınca defne samyeli cem yılmazın evinden çıkarken görütü’lenmişti. Daha sonra söylentileri doğrulamıştı defne samyeli.

Cem yılmaz ın evinden cem yılmazın ardından çıkarken panikle park halinde olan bir otomobile çarpan defne samyeli. Gazetecileri cem yılmaz ile birliktemisiniz sorusuna arkadaşlar çok komiksiniz demişti.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *