Büşra Develi’den Ayrılığı Doğruladı
11 Haz, 2018 16:54 tarihinde eklendi

Büşra Develi’den Ayrılığı Doğruladı

3 yıldır olduğu ve aşk yaşadığı Burak denizden ayrıldığını açıkladı. Burak Deniz oyuncu Büşra deve ayrılığı magazin gündemine bomba gibi düştü.

Sürpriz ayrılıkla ilgili çeşitli iddialar ortaya atılmış. Bir çok yapılmıştı ayrılığı ilk defa doğrulayan. Burak Deniz ile ayrıldığını doğruladı.

Ünlü oyuncu Burak Deniz çıkan haberlerin ardından sosyal medya Twitter hesabından bir açıklama paylaşmıştı arkadaşlar çıkan haberlerin kişilerin gerçekle alakası yoktur daha önemli konulara kafayı olalım lütfen açıklamasını yaparak Ayrılık haberlerini yalanlamıştı.

Burak denizin Ayrılık haberlerini yalanlaması üzerine sessizliğini bozarak sosyal medya hesabından bir açıklamaya daha yaptı Develi şunları yazdı.

günlerdir Benim ilişkim hakkında çıkan Haberlere Hayret ile okuyor ve takip ediyorum bir ilişkinin bitmesi için illaki taraflardan birinin aldatması veya kıskanması gerekmez diyerek Ayrılık haberlerini doğruladı.

Bu bir süreçtir Burak’la olan 3 yıllık ilişkimiz karşılıklı kararımız da sonlanmıştır. Hala birbirimize duyduğumuz sevgi ve saygı belki hakkında asılsız haberler yayınlamaya devam eden her bir kurum hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.

Bu ilişkide Burak Deniz Ayrılık olmadığını Açıklar için bu ilişkinin sona erdiğini Bu ilişkide herhangi bir ihanet aldatma söz konusu olmadığını yapılan haberlerden her iki tarafın rahatsız olduğunu Karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde 3 yıllık süren ilişkilerini sonlandırdıklarını açıkladı..

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *