Beş günlük bebeği ile cilt bakımına giden ünlü
13 Haz, 2018 18:42 tarihinde eklendi

Beş günlük bebeği ile cilt bakımına giden ünlü

Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalında yayınlanan işte Benim stilim adlı programı ile ünlenen Nazlı Hamarat daha yeni dünyaya gelen 5 günlük bebeğiyle bir güzellik merkezinde Nişantaşı’nda giderek cilt bakımı yaptırdı.

Nazlı Hamarat hamile olduğunu sosyal medya hesabından duyurmuştu ve bebeğin babası kim olduğu sorularını uzun süre sessiz kalarak tepki göstermeyen Nazlı Hamarat sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu bir yorum da bebeğin babası hakkında bir hataydı diyerek açıklamada bulunmuştu.

Nazlı Hamarat yeni dünyaya gelen oğluna İlter Noyan ile Nişantaşı’nda görüntülendi. Daha 5 günlük olan bir bebek ile dışarı çıkması tepkilere neden oldu.

Işte Benim stilim adlı yarışma programı ile ünlenen Nazlı Hamarat oğlu İlter ile dışarı çıktığını Instagram hesabından duyurdu Dün İlter Noyan Bugün de benim Doktor kontörlerimi vardı kırkı çıkmadığı yazanlar için yazmıyorum bunu dedi Nişantaşı’na gelmişken güzellik Merkezi’ne giden Hamarat doğum sonrası biraz güzelleşelim diyerek Instagram hesabından Nişantaşı’nda bir güzellik merkezinde olduğunu ve doğum sonrası bakım yaptırdığını açıkladı daha kırkı çıkmayan bir bebek ile dışarı çıkması ise tepkilere neden oldu.

Nazlı Hamarat bebeğin babası kim diye sorulan sorulara bebeğin babası bir hataydı diyerek açıklamada bulunmuştu Hamarat bebeğin babasını bir süre saatten sonra bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Aydın Gaffar olduğunu söyledi babasını öğrendiğinizde üzülürsünüz diye korkuyorum bu bir hataydı ama bir meleği Bu yüzden cezalandırmak istemedim dedi.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *