Deniz Akkaya İsim Vermeden Ünlü Birine Ağır Sözlerle Yüklendi
14 Haz, 2018 17:08 tarihinde eklendi

Deniz Akkaya İsim Vermeden Ünlü Birine Ağır Sözlerle Yüklendi

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan eski manken isim belirtmeden Zehir zemberek açıklamalarda bulunarak Gündem yarattı. Deniz Akkaya Instagram hesabını hikaye bölümünde ismini açıklamadığı bir kişiye çok sert ifadeler kullandı.

Senin içine şeytan kaçmış

Her konuda olduğu gibi mevzuyu alıp şarkı Tıp işine geldiği gibi servis eden zat; şükretmeyi bir hastak yapıp artık reklam unsuru haline çevirmen ile tüm toplumla dalga geçiyor.

Yoksa zikir çeken herkes senin gibi alıp kafe kapılarında sallamıyor. Şeytan demişken aynı şehirde üç ayrı otele üç ayrı günahsız adamı yerleştirirken senin içine şeytan kaçmış belli.

Her kadını soyup soğana çeviren adam ve şükür kraliçesi

O kadar keyifle izliyorum ki Atın ölümü arpadan olur Misali. Insanların manevi duygularını sömürüp Her istediği halta kul takan şeytan gitti şeytanın Aşık ya da adı Her neyse o oldu. Beraber olduğu tüm kadınlara soyup soğana çeviren bu adam ile bu şükür kraliçesi şimdilerde Don Kişot misali Zengin’den alıp fakire vermek de hep seni mi olacaksın adamları.

Bu sözler Gülben Ergen’e mi söylüyor.  nstagram’daki bazı magazin sayfaları. Deniz Akkaya’nın Gülben Ergen’e söylediği gününde yorumları yaptıkları söylemekten şükür etiketiyle yapan Gülben Ergen’e bu lafları söylediği iddia edilmekte.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *