Bayram’da Magazin ve Sanat Dünyasında Hangi Ünlülerin Elini Öptüler
15 Haz, 2018 9:27 tarihinde eklendi

Bayram’da Magazin ve Sanat Dünyasında Hangi Ünlülerin Elini Öptüler

Şeker bayramı ramazan ayının sona ermesi ile müslüman ülkelerde kutlanan bir dini bayram’dır. küskünlerin barıştığı dargınların barıştığı ve küçüklerin büyüklerin evini ziyaret ederek hayır duası alıp ellerini öptükleri gönül aldıkları bir güzel dini bayram, Olmasından dolayı. Bizde Şunu merak ettik. Artık teknolojinin her alana girdiğini görüyoruz daha ben bu yazıyı yazarken  whatssap’dan belki 10 kişi bayram mesajı gönderdi.

Buradan yola çıkarsak toplum bozulmaya başlanmış örf adet gelenek göreneklerimiz erozyona uğramış durumda. Ünlüler dünyası hep gizemler ile dolu bir dünya aslında ayrı bir dünya desek daha doğru olacaktır. Sanat, Sinema, ve Müzik dünyasında bir çok ünlü isim var her insan gibi onlarında kabul etmeliyiz’ki belli bir yaşa olgunluğa ulaşmış kişiler var. Şuan Hayat’ta olan ve vefat eden çok değerli sinema ve müzik alanında isimlere sahibiz.

Şimdi yeni isim yapmış ve daha genç yaşta üne kavuşmuş sinema müzik alanında isim yapmış. Yeni nesil sanatçı adayları hangi bu alanda ünlü isim yapmış bir büyük sinema veya müzik sanatçısını ziyaretine gittiniz. Bu işler mesajla kendi hayran kitlenize sosyal medya araçlarını kullanarak olmuyor. Burada sizlerin bir Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Kadir İnanır, Selda Bağcan, Arif Sağ, Türkan Şoray, Fatma Girik, Perihan Savaş, Filiz Akın, Metin Akpınar, Erdal Özyağcılar, Eşref Kolaçak ( Oğlu Harun Kolçak çok yakın bir zamanda kaybeden bir baba ) Şener Şen, Ve ismini yazamadığımız ünlü emektar sanatçılarımızın evine gidip bir kutladınız‘mı. Gönüllerini aldınız’mı.

Yeni ünlü olan sanatçıların önce ve babalarını ziyaretinden sonra gitmelerini beklediğimiz sanatçılarımız var, Yaşayanları evlerinde hayatta olmayanları kabirleri başında ziyaret etmelerinin onların geleceğine ışık tutacak yollarını aydınlatacaktır.

SAYGI GÖSTERİRSEN SENDEN BÜYÜĞE SAYGI GÖRÜRSÜN SENDEN KÜÇÜKTEN

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *