Tuba Altıbtop Sonunda Kızlarına Kavuştu
15 Haz, 2018 18:56 tarihinde eklendi

Tuba Altıbtop Sonunda Kızlarına Kavuştu

Tuba Altıntop, Rafet El Roman ile evliliğinden olan iki kızını yanlızca yaz aylarında görebiliyordu. Yaklaşık 3 yıl süren bir velayat davasını sonunda mahkeme rafet el romana vermesinden dolayı anne tuba altıntop yaz aylarında kızlarını görebiliyordu. O dönem mahkeme çocukların velayetini anne’ye vermesi üzerine. 

Rafet El Roman Suskunluğunu Bozmuş oldukça ilginç açıklamalarda bulunmuştu. Bu karar sonrası rafet el roman tuba altıntop hakkında sarf etiği sözler günlerce magazin gündemini meşkul etmişti. 2002 Yılında ayrılan 2003 yılında boşanan çift rafet el roman tuba daha boşanmadan evli bir erkekle ilişki yaşadı diyerek suçlamalarda bulunmuştu mahkemede. Daha sonra görülen davada çocukları mahkeme anne’den alıp baba’ya vermişti.

Manken ve oyuncu tuba altıntop geçtiğimiz günlerde küçük kızı şevval ile birlikte İSTMARİNA AVM’de görüldü. Bayram için alış verişe çıkan anne hem kendileri hemde yakınları için alış veriş yapmışlardı.

Şarkıcı rafet el roman ile tartışmalı bir şekilde ayrılan altıntop artık kızlarım ‘dan kesin dönüş yaptılar. Artık her zaman yanımda olacaklar diyerek mutluluğunu paylaştı.

Çalışmaya devam etiğini anlatan altıntop, İstanbul dışından sürekli sunuculuk ve sahne teklifleri aldığını anlatan altıntop bunları değerlendirdiğini söyledi. Şehir dışında gelen iş tekliflerinde bile kızlarımı yanımdan ayırmıyorum. Her anımız beraber geçiyor. Çocuklarım yanımda olmadan geçen yılların acısını çıkartıyorum. kızlarımla beraber olmaktan onlar ile vakit geçirmekten oldukça keyif alıyorum ve mutlu oluyorum.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *