Evde Cilt Gerdiren Maske Tarifi Maske Nasıl Kulanılır
20 Haz, 2018 21:27 tarihinde eklendi

Evde Cilt Gerdiren Maske Tarifi Maske Nasıl Kulanılır

Evde kendi imkanlarımız ile cilt gerdirmek için ne yapa biliriz. Cilt nasıl sıkılaşır. Evde Maske Yapımı. Kolay ve ekonomik cit sıkılaştırıcı maske tarifi. Cilt gerdirmek için doğal maske tarifi.

Her kadının rüyası ve istegi gergin kırışlıklar olmayan bir cilde sahip olmak isterler. Bunun için bir çok kadın maliyeti yüksek cilt gerdirme operasyonu için güzellik merkezlerine gider ve buralarda cilt gerdirme operasyonu geçirirler. Bizim burada anlatmak istediğimiz bu yüklü ve madiyat gerektirecek operasyona gerek kalmadan ev ortamında fazla maliyeti olmayan bütçenizi sarmayacak cilt gerdirmek. Ve cildinizi sıkılaştıracak ev yapımı doğal maske tarifi.

Size önereceğimiz maske tarifi masrafı sadece 1 TL.

Bir adet taze yumurta bulabilirseniz ev tavuğundan elde edilmiş yumurta daha iyi olur. Yumurtayı kırın ve beyazı ile sarı kısmını ayrıştırın. Beyaz olan kısmı bir kaba koyun ve köpük halini alıncaya dek karıştırın. Daha sonra istenilen kıvama gelmiş olan yumurta beyazını göz kapakları, Ve dudaklarınıza sürün. Kurumasını bekleyim yaklaşık 15 dakika. Daha sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.

Bu maskeyi haftada 2 defa düzenli olarak yüzünüze uygulayın. Çok fazla geçmeden yüzünüz’deki kırışıklıkların azaldığını ve cildinizin daha canlı parlak güzel ve gergin olduğuna sizde 1 tl’lik muzice ile şahit olacaksınız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *