Dizi’lerde Oyuncu Olmak İstiyorsan
21 Haz, 2018 21:42 tarihinde eklendi

Dizi’lerde Oyuncu Olmak İstiyorsan

Dizi Oyuncusu

Dizilerde oyuncu ve tanınan bir kişilik olmanız adına atacağın ilk adımında. mankenkiz.com olarak size bu ilk adımda destek olacağız. Hiç bir ücret belge istemeden sizin tanıtımınızı bu sitede yapacağız.

Bir çok bu gün ünlü olan dizi sinema sanatçıları ya bir güzellik yarılmasından sonra ünlü oldular. Yada bir internet sitesi tarafından haber yapılarak veya biyografisi yayınlanarak ünlü bir kişi ola bildiler.

Biz tam burada siz gençlere sesleniyoruz. Ben yakışıklı değilim benden bir şey olmaz demeden. Karalı olun. Bir çok sinema sanıldığı gibi yakışıklı ve çok güzel değiller sadece uğraşıp mücadele edip kendilerini ispat etmişler. Yani hiç bir şey için erken değil. Veya Geç kalmadınız. 

Bizimle sitemizin iletişim sayfasından bize yazın en geç 24 saat içinde sizi arayalım ve birlikte sizin için bir yol haritası belirleyip. İşe koyulalım. Sizin biyografinizi biz sizin vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda oluşturalım. 4 Adet yeni çekilmiş resminiz’le birlikte sitemizde sizi tanıtalım.

Bu tanıtımın size getirisi ilk olarak ücretsiz yapıyor olmamız ilk 50 başvuruyu ücretsiz tanıtımını yapacağız. İkincisi sizi direk aracı kuruluşlar olmaksızın manken fotomodel dizi oyuncusu arayan kişilerin görmesini sağlıyacağız. Kimseye komisyon ödemeden hiç bir yere sözleşme yapmadan bağımsız bir ortamda iş size gelecek.

NOT : Sizden istenilen resimler daha önce hiç bir sosyal medya veya bir başka sitede kulanılmış olmaması gerekli.

Adaylar : 4 adet resim gönderirken Spor, Takım Elbise, Normal sokak modasına uygun ve artı 18 olmayan vucut resmi

Bayan Adaylar : 4 Adet resim yeni çekilmiş. Ve isteğe bağlı ( Mayo, İç Giyim, ) 4 Resim her biri farkli modellerde farklı alanlarda çekilmiş olmalı. Şayet türbanlı bir bayansanız yine türbanlı resimler atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. Pelin

    Bu site manken adayları dizi oyuncuları veya bu yolda ünlü olmak isteyen insanları tanıtımını yapacakmış sahibi ile ben görüştüm. Manken fotomodel sinema dizi stand mankeni gibi hayeleri olan genç yaşlı çocuk herkesimden insanın tanıtımını yapacak.

    • access_time 30 Haz 2018, 21:04
    • Cevapla