Saat’lerce Oje Kurutma Derdine Doğal Çözüm
22 Haz, 2018 18:27 tarihinde eklendi

Saat’lerce Oje Kurutma Derdine Doğal Çözüm

Tırnaklarımızı oje sürerek daha bir görünüm elde etmek için Ojenin kurumasını beklemek bazen uzun bir zaman alabilmektedir bu da size işlerinizde ve ailenize ayırmanız gereken zamanı çalıp götürmektedir hocamızın kurmasını Beklediğiniz süre.

Tırnak’larınıza sürdüğünüz Oje‘nin dakikalarca kurumasını beklemekten ellerinizi sallayıp üflemek sıkıldıysanız mucize bir yöntem ile çok kısa bir sürede hocamızın kurumasını sağlayabilirsiniz.

Ojeli tırnaklar ile kurumasını beklemek esnasında diliniz çalabilir telefonunuza gelebilir açmak istemek isteyebilirsiniz Evde acil bir esnasında müdahale etmeniz gerekebilir ve kurumamış olan tırnaklarımızdaki ojeniz bozulabilir ve daha kötü bir görünüme dönüşebilir tekrardan Oje sürüp kurumasını beklemektense mucize yöntem ile kocalarınızı çok kısa bir sürede kurur ve parlak bir hale dönüştürebilirsiniz.

1. Ellerinizin sığabilecek büyüklükteki bir kaseye ve içine buz kütleleri koyun.

2. Oje nizi tırnaklarınıza sürün ve 1 dakika kurumasını bekleyin.

3. Büyük bir kaseye koymuş olduğunuz ve buz kütleleri ile dolu kaseye elinize içine koyarak 2 veya 3 dakika kadar bekleyin. Elinize sudan çıkarttığımız da tırnaklarınıza sürmüş olduğunuz. Oje’nin üzerinde su baloncukları halinde görüntüler oluşacaktır. Bu da size Oje’nizin tamamen kurumuş olduğunu gösteren bir kanıttır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *