Erhan Çelik Gülben Ergen’e 100.000 TL ödeyecek!
26 Haz, 2018 20:32 tarihinde eklendi

Erhan Çelik Gülben Ergen’e 100.000 TL ödeyecek!

Erhan Çelik Gülben Ergen’e 100.000 TL ödeyecek!

Gülben Ergen eski eşi Erhan Çelik’i açmış olduğu 1 milyon liralık tazminat davasının görülmüş olduğu davada karar çıktı. Çocuklarının çıplak fotoğraflarını Instagram’da yayınladığını iddia ederek. Erhan Çelik’e açmış olduğu bir milyon tl’lik tazminat davasını kazandı.

Erhan Çelik Instagram’da yayınladı çocukların çıplak fotoğrafları. Gülben ergeni mahkeme haklı bularak davalı Erhan Çelik’in Gülben Ergen’e 100 bin lira manevi tazminat ödemesini kararlaştırdı.

İstanbul 11Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen davanın karar duruşmasına Davacı Gülben Ergen’in avukatı ile davalı Erhan Çelik’in avukatı katıldı. Ergen avukatın müvekkili hakkında linç kampanyasının. Erhan çeliğin önderliğinde müvekkili hakkında linç kampanyasının. Erhan Çelik tarafından yapıldı onu magazin sayfalarında yer aldığını çocuklarının çıplak fotoğraflarını Istagram’dan paylaşması nedeniyle müvekkilinin kişilik haklarına zarar verdiğini iddia etti.

Müvekkili’nin manevi zarara uğradığını öne süren. Gülben Ergen’in avukatı davamızın kabulüne karar verilsin dedi davayı kısmen kabul eden mahkeme Erhan Çelik kim Davacı Gülben Ergen’e 100 bin lira manevi tazminat ödemesine karar verdi.

Gülben Ergen’in avukatı mahkeme sonrası açıklamalarda bulundu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. Sayın Gülben Ergen bugüne kadar bir anne olarak ailesinin bütünlüğünü çocuklarının psikolojisini düşünerek aylardır örgütlü olarak haksız iyi tamamlar ve iddialarla vicdanen hukuken psikolojik anlamda yıpratır mı Operasyonu ile karşı karşıya kaldığı bu süreçte sessizliğini korumuştur.

Devam edelim hukuki sürece olan inancı ve Yüce türk adaletin olan saygısı gereği mahkemenin gizlilik kararına da uygun olarak. Erhan Çelik ile arasındaki husumetin sadece mahkeme salonlarında tartışılmasına Özen göstermiştir olaylar arklı yerlere çekilmeye çalışırsa da özellikle magazin ve haber sayfalarında kendisi hakkında yakışıksız iftarlarda bulunurmuş olsa da.

Gülben Ergen Hanım öncelik 70 çocuğunun babası ve eski eşi Mustafa Erdoğan ile bir aradadır evliliklerinin bitmiş olması koşulları ne şekilde olursa olsun. Onların bir aile olduğu gerçeği hiçbir zaman değişmedi değiştiremez. Erhan Çelik Mustafa Erdoğan ile Gülben Ergen’in Aile birliğinin manevi bütünlüğü ne yapmış olduğu haksız veya hukuka saldırı neticesinde yüce.

Türk adaleti Gülden Hanım ve ailesinin beraberce sırtlarının hakkında dayandıkları bu yolda yüzüstü bırakmamış. Erhan Çelik in Mustafa Erdoğan ile Gülben Ergen’in Aile birliğinin manevi bütünlüğü ne yapmış olduğu haksız ve hukuka saldırısı neticesinde yüce. Türk adaleti Gülber Hanım ve ailesinin beraberce sırtlarını hakka ve hukuka da yazdıklarını bu yolda yüzüstü bırakmamış. Erhan Çelik’in hukuka aykırı saldırı sebebiyle 100 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum etmiştir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *