Magazin gündemi magazin haberleri son dakika magazin haberleri
3 Tem, 2018 22:32 tarihinde eklendi

Magazin gündemi magazin haberleri son dakika magazin haberleri

Magazin haberlerini doğru tarafsız çaktırmadan olduğu gibi yayınlanan internet sitesi olarak mankenkiz.com 4 ay önce yayın hayatına başlamıştır. Ünlülerin dünyasının mercek altına aldı manken olan geçmişteki insanların Hayat hikayelerini yaşanmış zorlukları başarılarının anlatılmış oldu bir magazin haber sitesidir.

Aynı zamanda mankenkiz.com Jet sosyetenin ünlüler dünyasının gündemini siz değerli takipçilerine Seçkin haberlerle Seçkin konular ile sizlere derleyip yayınlamaktadır.

Her haberin yapılmadığı Seçkin ve ses getiren haberleri sitemizde yer vererek ünlüler dünyasının bilinmeyen gerçekler mi Kapalı kapılar ardında gerçekleşen olayları ve yaşanmış hikayeleri Tek artı adresi mankenkiz.com

magazin haberleri ülkemizde yaşayan birçok sinema dizi oyuncusu ses sanatçısı pop müzik sanatçısı ile ilgili aramış olduğunuz bilgilerin haberlerini derlenip yayınlandığı bir internet sitesidir.

Internet sitesinin magazin haberleri ve magazin gündemi dışında bir diğer özelliği ise manken foto model dizi olma hayalleri Kur’an ve bu yolda yürüyen insanların önünü açarak Şöhret basamaklarını daha hızlı ısırmalarına katkı ve olanak sağlamaktadır.

Mankenkiz.com hayalleri olan insanların hayallerime bir adım daha yaklaşmaları na yardımcı olmak amacında olan bir internet sitesidir.

Manken foto model dizi sinema sanatçısı olmak isteyen ses sanatçısı olmak insanların biyografilerini ve kim olduklarını mesleklerini yaşadıkları şehri boy kilo ten göz rengi giyim tarzı gibi sosyal medya hesapları varsa YouTube videoları bunları web sitemizde genel bir tanıtım olarak foto model manken olmak isteyenlerin biyografilerini yayınlayarak nların ünlü bir 100 ünlü bir Slime olmak için atacakları. Ilk adımlarında Biz yanlarında olacağız tanıtımlarını yapacağız resimlerini paylaşacağız varsa videolarını sitemizde yer vereceğiz.

Bir tek bizim istediğimiz bu tür hayalleri olan manken foto model sinema dizi oyuncusu gibi 4 adet resim farklı açılardan çekilmiş farklı kıyafetler ile güzel manzaralı düzgün çekilmiş fotoğraflarıyla özgeçmişleri özgeçmiş derken neyi kastediyoruz yaş boy kilo yaşadığı şehir göz rengi saç rengi ten rengi gibi Ayakkabı numarasına kadar genel bilgilerinin toparlayıp tanıtımlarını yapıp Türkiye’de manken ajanslarının foto model arayan şirketlerin manken arayan özel firmaların dikkatlerini çekmelerini sağlıyoruz.

Tanıtımlarını yapmış olduğumuz sitemize başvuranların tamamen bizden bağımsız diller sebep cep telefonu numaraları cep telefonu numarası vermek istemeyenler de email adreslerini yazarak bu tür arayış içerisinde olan firmaların şirketlerin direkt sitemizde tanıtımını yaptığımız kişiye iletişim kurmasına da olanak sağlamaktayız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *