Yapılan bir yorum Bergüzar Korel’i çileden çıkarttı
4 Tem, 2018 17:31 tarihinde eklendi

Yapılan bir yorum Bergüzar Korel’i çileden çıkarttı

Çocuk tacizi ile ilgili bir videonun altına yapılan çirkin bir yorum Bergüzar Koreli adeta çılgına çevirdi. Sosyal medya hesabından o yorum yapan hesabı ifşa etti.

Çocuk tacizi ile ilgili bir videonun altına yapılan çirkin bir yorum Bergüzar Koreli çileden çıkarttı. Sosyal medya hesabından o yorumu yapan hesabı ifşa eden Korel altına şu notu düştü.

Yazdım yazdım sildim. Uzun zamandır en doğru kelimeleri bulmaya çalıştım beceremedim. Ama bugün çocuk tacizi ile ilgili bir videonun altına yazılmış bu yorumu görünce artık dayanamadım ve ifşa ediyorum.

Yazının devamında Bergüzar Korel görün bu pisliği, fake bu diyenler çıkabilir o daha da acı daha da pislik. Ne olduk biz ben anlayamıyorum nasıl bir kötülük çürümüşlük kokuşmuşluk tur sana bunu söyleten.

Hiç mi sevilmedim bir çocuk hiç mi tutmadı parmağından Hiç mi çiçek Koklamadım mesela ya da hiç mi şükretmenin aldığın nefese hiç mi bir çocuğu Gülen kahkahası Umut olmadı hayatına kokuşmuşluğun la geberip gitmeni istiyorum Sen ve senin gibilerin krşıma çıktıkça paylaşacağım sizin gibi pislikleri o meleklerin yerine Sen neden nefes alıyorsun acaba Adalet bu dünyada seni de bulacak O zaman bu kirli karanlık. Adalet bu dünyada seni de bulacak o zihniyetinin Kirli ve karanlık zhniyetinin cezasını çekeceğini inanıyorum.

Bergüzar Korel’in ifşa etti hesap ve yorumu gerçekten çok doğru bir tepki gösterdiğini bunu bu tür insanlara toplumda yeri olmadığını tecavüzü tecavüzcüyü savunan sapığı savunan insanım diye gezen mahluk atların çevremizden uzaklaştırıp bir hata ve yanlışlarını görünmemesi durumunda lütfen polis ile irtibata geçip yeni genç bedenler çocuk bedenleri sapıklara emellerine alet olmalarını önleyelim cocuklarımızı korumak için bu sapıklardan emniyet imize polisimize Jandarma mıza Lütfen en ufak kuşku duyduğumuz olayları bildirelim ve Emniyet ve Jandarma gerekli tahkikatı yapıp bir şey olmadan bunun önlemini alacağına sonsuz İnancımız vardır çocuk istismarına karşı bir web sitesi olarak Bergüzar Korel hanımefendiye teşekkür ediyoruz.

Lütfen çocuk istismarı yapan kişilerin emniyete bildirin.

Mankenkiz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *