Bebek’mi Geliyor Serdar Ortaç Chloe’nin Göbeğinden Öptü
9 Tem, 2018 16:48 tarihinde eklendi

Bebek’mi Geliyor Serdar Ortaç Chloe’nin Göbeğinden Öptü

Serdar Ortaç Bir kulübüne eğlenmeye gittiğinde öyle bir şey yaptı ki herkes mi geliyor yoksa eşi hamile mi diye merak konusu oldu. Eşi chloe’nin göbeğine öpücük öpücükler konduran Serdar Ortaç herkes acaba bebek mi geliyor diye sorularını sormaya başladı.

Ünlü popçu Serdar Ortaç her fırsatta sahibi istediğini dile getirdiğini herkes tarafından bilindiği için eğlenmek için gitmiş olduğu bir barda eşinin göbeğini defalarca öpücükler kandırarak gündeme acaba Serdar Ortaç çocuk mu bekliyor soruları akıllara getiriyor.

Ünlü popçu 2018 yılında bir bebek sahibi olmak istiyoruz diye açıklamalarda bulunmuştu. Özel bir Televizyon kanalına konuk olarak katılan ünlü popçu Serdar Ortaç farklı sahne yaz programı baba olmak istediğini açıkladı.

Konuşmanın devamında Serdar Ortaç hissediyorum yakın zamanda baba olacağım görürsünüz bak diye cevap verdi 2014 yılında Nikah Masasına oturan Chloe Loughnan ile Serdar Ortaç 2018’de bebek sahibi olmak istediklerini belirtmişlerdi. Serdar Ortaç Ne zaman baba olacağım ile Net bir tarih vermedi de bir çocuk sahibi bir olmak istediğini her ortamda her fırsatta dile getirmektedir.

Herkes diye beklerken ortaya atılan bir çok dedi kodu dolaşırken serdar ortaç’ın bu yaptığı acaba çocuk geliyor’mu dedirtti.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *