Bayan Ve Bay Fuar Manken Adayları Sizi Tanıtalım
10 Tem, 2018 20:38 tarihinde eklendi

Bayan Ve Bay Fuar Manken Adayları Sizi Tanıtalım

Fuar manken işi arayan bayan ve bay adayların aracı olmadan işlerin drekt onlara geleceği seçeneğini sizlere sunuyoruz. Bu sitede sizi tanıtıyoruz. Sizin makale olarak resimleriniz özelliklerinize yer vererek sizi daha geniş kitleler ile buluşturuyoruz.

Manken olmak yeni işler bulmanıza yardımcı oluyoruz. Nasılmı? Bu sitede sizin bilgileriniz ve özelliklerinizi resimleriniz ile paylaşıyoruz. Bir çok firma Fuar Mankeni arayışını aracı olmadan beğendiği aday ile yapmak ister. Burada sizin resimlerinizi ve bilgilerinizi görüp size aracı olmadan ulaşarak iş konusunda anlaşma yolu ile sizinle iş yapmak istediklerini belirtir ve şartlar uyuşur ise işi almış olursunuz. Aracı kuruluşlara ödediğiniz komisyon cebinizde kalır. Yapmanız gereken sitemizde iletişim bölümünden bize bir E-mail atmanız dilerseniz telefon numarası bırakın sizi arayalım. Gerekli olan bilgileri bize verin sizin tanıtımınızı hemen en geç 24 saat içinde sitemizde yayınlıyalım..

 

 

 

 

 

Fuar Mankeni Adaylarına Soracağımız Sorular

 1. Doğum Tarihi
 2.  Boy
 3. Kilo
 4. Vucut Ölçüleri
 5. Beden
 6.  Ayakkabı Numarası
 7.   Rengi
 8.  Saç Rengi
 9.  Yaşadığı Şehir
 10. Yabancı Dil
 11.  Seyahat Engeli
 12. İletşim E-mail Adresi. Telefon Numarası İsteğe Bağlı.

Ben Neler Yaparım

 1. Karşılama Mankenliği
 2. Fuar Mankeni
 3. Katalog Çekimi
 4. Stand Hostesliği
 5. Tanıtım Hostesliği
 6. Kokteyl – Açılış – Lasman
 7. Tanzim Teşhir
 8. Basın Toplantısı

Yapmanız Gereken Bize Ulaşmak ve üst bölümdeki soruların cevaplarını vermeniz. Artı 4 adet daha önce hiç bir sosyal medya veya sitede kullanılmamış fotoğraf.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *