Ceylan Özgül Adnan Oktar Operasyonunu Kutladı
11 Tem, 2018 17:14 tarihinde eklendi

Ceylan Özgül Adnan Oktar Operasyonunu Kutladı

Bir dönem Adnan Oktar’ın en gözde kediciklerinin bir oğlan Ceylan Özgül olaylı bir şekilde canlı yayın esnasında pijamalı terlikleriyle Adnan Oktar’ın olduğu yerden kaçarak uzaklaşmıştı. Ceylan Özgül yapılan Adnan Oktar’a bu sabah saatlerindeki operasyonu Twitter hesabından şöyle yazdı Güneş bugün daha bir doğdu.

Adnan Oktar’ın kedicikleri arasında en gözde kediciği olan ve belli bir süre sonra ne olduysa Adnan Oktar’ın yanından ayrılmak için neredeyse yarı çıplak bir vaziyette pijama ve terliklerle Kaçarken görüntülere yansıdı. Ceylan Özdil Bugün sabah saatlerinde Adnan Oktar ve müritleri ne yapılan operasyonu sosyal medya hesabı Twitter’dan şöyle değerlendirdi.

Bugün güneş daha bir güzel doğdu diyerek paylaşımda bulundu.

Ceylan Özgül Adnan Oktar’ın canlı yayın yaptığı esnada terlik ve pijamalar ile kaçmıştı.  Neden kaçtığını ilişkin sorulan sorulara Ceylan Özgül onun yanında kendisinin ilişkin hiçbir kararı kendisi veremediğini söylemişti. Buna karşın Adnan Oktar’ın Gözde kediciği olan Tülay kumaşçının yapmış olduğu bir söyleşide ceylan Özgür’ü Lüks Yaşamı kaybettiği için bu iftira attığını söylemişti yani Ceylan Özgür’ün Adnan Oktar’ın gözümden düştüğü için kıskançlık yaparak böyle bir yola başvurduğunu söylemişti .

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *