Ceylan Özgül Adnan Oktar Operasyonunu Kutladı
11 Tem, 2018 17:14 tarihinde eklendi

Ceylan Özgül Adnan Oktar Operasyonunu Kutladı

Bir dönem Adnan Oktar’ın en gözde kediciklerinin bir oğlan olaylı bir şekilde canlı yayın esnasında pijamalı terlikleriyle Adnan Oktar’ın olduğu yerden kaçarak uzaklaşmıştı. Ceylan Özgül yapılan Adnan Oktar’a bu sabah saatlerindeki operasyonu Twitter hesabından şöyle yazdı Güneş daha bir güzel doğdu.

Adnan Oktar’ın kedicikleri arasında en gözde kediciği olan ve belli bir süre sonra ne olduysa Adnan Oktar’ın yanından ayrılmak için neredeyse yarı çıplak bir vaziyette pijama ve terliklerle Kaçarken görüntülere yansıdı. Ceylan Özdil sabah saatlerinde Adnan Oktar ve müritleri ne yapılan operasyonu sosyal medya hesabı Twitter’dan şöyle değerlendirdi.

güneş daha bir güzel doğdu diyerek paylaşımda bulundu.

Adnan Oktar’ın canlı yayın yaptığı esnada terlik ve pijamalar ile kaçmıştı.  Neden kaçtığını ilişkin sorulan sorulara Ceylan Özgül onun yanında kendisinin ilişkin hiçbir kararı kendisi veremediğini söylemişti. Buna karşın Adnan Oktar’ın yeni Gözde kediciği olan Tülay kumaşçının yapmış olduğu bir söyleşide ceylan Özgür’ü Lüks Yaşamı kaybettiği için bu iftira attığını söylemişti yani Ceylan Özgür’ün Adnan Oktar’ın gözümden düştüğü için kıskançlık yaparak böyle bir yola başvurduğunu söylemişti Tülay Kumaşçı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *