Dünyanın en Seksi Kadını Kate Upton Hamile Olduğunu Açıkladı
15 Tem, 2018 21:49 tarihinde eklendi

Dünyanın en Seksi Kadını Kate Upton Hamile Olduğunu Açıkladı

Dünyanın en güzel ve en seksi kadını olarak gösterilen Kate Upton hamile olduğunu açıkladı. Bu güzel habere sevdikleriyle ve hayranları ile Instagram üzerinden paylaşan Kate Upton karnının büyüdüğü gözlenmekte idi.

Yapmış olduğu paylaşma küçük bir not düşün Upton Miami’de hamile notunu düştü.

Dünyanın en seksi kadını Kate Upton ın hamile olduğunu açıklamasından sonra Instagram hesabın’da hayranları hemen beğeni ve yorumları ile tebrik mesajları yağdırdılar.

Ünlü model Kate mankenlik kariyerine bir süre ara vereceğini beyzbol oyuncusu kocasıyla çocuğunu biteceğini Instagram üzerinden paylaşarak hayranlarıyla bu konuda mutluluğunu paylaşmış oldu.

20 yaşında olan mankenler foto model Kate Upton kocası da sosyal medya hesabından aynı fotoğrafı paylaşarak çok güzel bir anne olacaksın notunu düştü.

Şubat ayında people dergisine yeni pozlar veren manken foto model dünyaca ünlü Kate Upton kesinlikle çocuk istediğini açıklamıştı.

Bir tarafından yılın çaylağı seçildikten sonra ünlenen Kate Upton bir sonraki yıl dünyanın en seksi mankeni olarak seçilmişti.

The lounis mankenlik ajansına bağlı olarak çalışan Upton. 1.78 boyunda.

Sosyal medya hesabı Instagram’ı aktif bir şekilde kullanan ünlü manken dünyanın en seksi kadını seçildikten sonra Özellikle sosyal medya hesabından 5.9 milyon takipçi sayısına ulaştı.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *