Demet Şener Aldatıldığını İlk Defa Bir Program’da Açıkladı
23 Tem, 2018 20:32 tarihinde eklendi

Demet Şener Aldatıldığını İlk Defa Bir Program’da Açıkladı

Demet Şener 2. sayfa magazin programına katıldı. ile sona eren evliliği hakkında ilk kez açıklamalara bulundu. 11 Yıllık eşi ve 2 çocuğunun babası eski milli basketçi İbrahim Kutluay ile olan evliliğine. 2016 Eylül ayında davası açmıştı. Boşanma için neden ise diye belirtmişti.

Ocak ayında görülen dava sonucunda çiftin evlilikleri sona ermişti. Boşanma sonucunda mahkeme boşanma kararında ibrahim kutluay için eşinde 750.000 lira maddi, 600,000 TL Manevi tazminat ödemeye mahkum etmişti.

DEMET ŞENER’İN AÇIKLAMALARI

Güvenin bitiği yerde her şey biter. Güven en önemli şeydir. Yeni hayatıma alıştım bekarlık güzelmiş. Kızgınlıklar geçiyor ama. İnsan düşünüyor acaba neden böyle oldu diye. Yaşananların sebebi İbrahim’dir.

Ben hiç kişisel algılamadım. Karşı tarafla ilgisi var. Evliliğin bana yüklediği sorumluluğu dört dörtlük yerine getirdim. Her zaman ibrahim ve çocuklarımın yanındaydım. Bu beni ilgilendirir. Hayatta başımıza gelen hiç bir şey benimle ilgisi yok. Boşandıktan sonra çocukları görmek için kapıya kadar geliyor. Sadece merhaba diyorum.

ALDATILDIĞIMI HİÇ ANLAMADIM

Ben başıma bir şey gelmeden önlem almam. Yemin ederim hiç aldatıldığımı anlamadım. Hep yanımda idi profesyonel olmuş. Karşı taraf çok güzel oynadı.

Yakın çevremiz evdeki yaşamı bildiği için en yakınlarım bile kondura’madı. Tavırları değişmiyorsa ben nasıl anlayayım.

ALDATILDIĞIM BELGELERİ BİR ŞÖFÜR GETİRDİ

Aldatıldığım belgelerini bir şöfür getirdi. O an ailem yıkılacak dedim ibrahim hep inkar etti. Çocuklarıma boşanma sürecinde Babanız beni aldatıyor demedim Tabii ki bir sene Yumuşak bir geçiş yaptım. Ama bir sene sonunda her türlü gerçeği onların anlayabileceği dilde anlattım. Her ailenin dinamiği farklı. Ben çocuklarıma bir yaşından beri hiç yalan söylemedim ama şimdi daha mutlu,lar.

Bekarlık çok güzelmiş

Hayatım boyunca özgür ruhlu büyüdüm. Rahmetli babam ileri görüşlü bir adamdı. Burnun düşse anlayacaksın ayaklarının üzerine bulacaksın diyerek yetiştirdi güçlüydüm.

Evlilik sürecinde Türkiye’de her şeyini de dikkat etmemiz gerek.  1 dönen evliyken dikkat ettim şimdi Kimseye hesap vermiyorum Kusura bakmayın ama Bekarlık çok güzelmiş.

Barışmak için çok şey yaptı

Vah Vah Nerede kaybettim sorusunu duymadım da hissediyorum. Kendisini Tanrım barışmak için çok şey yaptı ama kabul etmedim.

İbrahim hayatımın Merkezi ili ama maalesef öyle değilmiş şimdi hayatımda Çocuklarım ve çocuklarım var.

İbrahim olaylardan sonra hemen evden gitmedi bir buçuk ay sürdü gitmesi annemle yukarıda yatak odasında kilitliyorum  kendimizi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *