Hülya Avşar’ın araçtan inerek yapmış olduğu dans için inceleme başlatıldı
26 Tem, 2018 15:04 tarihinde eklendi

Hülya Avşar’ın araçtan inerek yapmış olduğu dans için inceleme başlatıldı

her zaman gündemde kalmayı başaran ve. Türk sinemasına damga vurmuş. Sinema oyuncusu ve şarkıcı kimliği ile ön plana çıkmıştır. Geçtiğimiz gün. ’in Ayvalık ilçesinde tatili sırasında yaptığı. dansına ilişkin trafiği tehlikeye düşünüp düşünmediğini belirlemek için. Kaymakam Gökhan görgülüarslan inceleme talimatı verdi. Aracın sürücüsüz hareket ettiği belirlenir ise. Hülya Avşar hakkında cezai işlem uygulanacağı belirtilmekte.

DHA haberine göre sosyal medyada yapmış olduğu dans ile Hülya Avşar da katıldı yapmış olduğu Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde aracı hareket halindeyken aracından inip yolda dans eden. Hülya Avşar dans etmiş yolcuoğlu görüntüleri sosyal medya hesabı Instagram’da yayınlayarak hayranları tarafından araçta Kimse var mıydı aracı kim kullanıyordu gibi yorumlara cevap vermedi. Bu olay üzerine.

Bu görüntüler üzerine Ayvalık Kaymakamı Gökhan görgülüarslan Hülya Avşar’ın tehlikeli bir şekilde trafiği tehlikeye düşürme ihtimalle karşın inceleme talimatını verdi.

Inceleme sonunda hareket halinde olan otomobilin sürücü koltuğunda birileri oturmuyor ise. Ünlü şarkıcı ve sinema oyuncusu Hülya Avşar hakkında.

Şarkıcıların Hülya Avşar’a 235 TL verilecek Ayrıca Cezai işlem uygulanacak olursa Hülya Avşar’ın polis nezaretinde Ayvalık Devlet Hastanesi’ne kontrole geçirmesi gündeme gelecek

Hülya Avşar Araçtan İnerek Dans Etti…

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *